به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، فیلم سینمایی «قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی و تهیه‌کنندگی بهروز رشاد در بخش رقابتی جشنواره «کودکان گوانگجو» چین به نمایش درمی‌آید.

این فیلم در چهارمین حضور بین‌المللی خود بعد از جشنواره «اشلینگل» آلمان، بخش کتابخانه ویدیویی جشنواره «سینه کید» هلند و جشنواره «فیلم‌های آسیایی» بارسلون، در بخش رقابتی پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «فیلم کودکان» چین روی پرده خواهد رفت.

این جشنواره که هرساله میزبان سینماگران و فیلمسازان حوزه سینمای کودک و نوجوان از سراسر جهان است، از ۲۲ تا ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی (۲ تا ۱۰ آذرماه ۱۳۹۹) برگزار خواهد شد.

«قطار آن شب» با اقتباس از رمان احمد اکبرپور در ژانر کودک و نوجوان ساخته شده است و افشین هاشمی، سیامک صفری، مریم بوبانی، بهناز نادری، بهرام شاکری و بازیگر خردسال آیلین رشیدیان در این اثر سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برنده پروانه زرین بهترین فیلم کودک از نگاه داوران کودک، دیپلم افتخار بهترین بازیگر و پروانه زرین جایزه ویژه هیات داوران و جایزه نوآوری شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: