مهدی امینی خواه بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص نحوه ی فعالیتش در این روزهای کرونایی و اینکه آیا مشغول به کار است یا خیر به خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا گفت: بله با رعایت و حفظ تمام پروتکل های بهداشتی مشغول به کار و تولید هستم.

او با اشاره به اینکه در روزگار کرونایی چگونه امرار معاش می کند ادامه داد: شرایط به شدت سخت است ولی به هرحال تمام مشاغل به گونه ای تحت الشعاع قرار گرفته اند و برخی از این مشاغل نیمه تعطیل هستند واین مسئله سختی های خود را نیز داراست و ما نیز از این قضیه مستثنی  نیستیم.

امینی خواه در پایان نسبت به اینکه در این شرایط ترجیح می دهد در خانه بماند  یا کار کند خاطر نشان کرد: این تصمیم گیری برای ما نیز سخت شده است درواقع اگر به مدت یک ماه تا شش ماه در خانه بمانیم و کار نکنیم بقیه روزها ی بعدش را چه کار کنیم؟ درواقع بدون کار کردن هم نمی توانیم امرار معاشی داشته باشیم ولی اگر بیرون بیاییم و کار کنیم باز هم عامل خطرناکی که کرونا نام دارد به شدت ما را محدود می کند و خطر بسیاری دارد درواقع امروزه همه بلاتکلیف هستیم و درست نمیدانیم که چه کار انجام بدهیم از طرفی ما با آمدن در صحنه با جانمان بازی می کنیم اما چاره ی دیگری نداریم و مجبوریم کار کنیم.  

خبرنگار: یگانه پاکستانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: