به گزارش برنا؛ شبکه نمایش با توجه به اهمیت ”کتاب و کتابخوانی ”و توجه رسانه ملی به ترویج این موضوع، فیلم هایی با مضامین کتابخوانی و نویسندگی را در جدول هفتگی خود قرار داده است که هر روز ساعت ۱۹ در بخش موضوعیِ منتخب پخش خواهد شد.  همچنین این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار و فیلم های مل گیبسون خواهد پرداخت.

ساعت ۱۳ نمایش:

فیلم های ایرانی و تله فیلم های شبکه نمایش از شنبه ۲۴ تا جمعه ۳۰ آبان ماه به ترتیب: ”چراغ های ناتمام(فیلم شنبه ۲۴ آبان ماه به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی)”، ”سیب ترش”، ”فرزندان” ، ”به قید قرعه”، ”دست راست من”، ”خاتم شیراز ” و ”عشق شیشه ای” به روی آنتن می روند.

ساعت ۱۹ نمایش:

این هفته شبکه نمایش در بخش موضوع منتخب هفتگی خود به فیلم های با مضامین کتاب خوانی و نویسندگی می پردازد که ازشنبه تا جمعه به ترتیب: ”میزری”، ”دزد و نویسنده”، ”نابغه”، ”خانم پاتر”، ”خانه خلوت”، ”چارلز دیکنز-مردی که سرود سال نو را نوشت” و ”عجیب تر از داستان” پخش خواهند شد.

ساعت ۲۱ نمایش:

این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مل گیبسون بازیگر و کارگردان می پردازد. او که توانست با کارگردانی و بازی اش در نقش اصلی «شجاع دل» آن چنان مورد توجه تماشاگران و منتقدان قرار بگیرد که همزمان دو جایزه اسکار را برای بهترین فیلم و کارگردانی را از آن خود کند.

فیلم های این بازیگر عبارتند از: ”سگ آبی”، ”سازمان آلوده”، ”اسلحه مرگبار ۴”، ”لبه تاریکی”، ”نشانه ها”، ”باج” و ”پرفسور و مرد دیوانه” است.

ساعت ۲۳ نمایش:

 در بخش فیلم های جذاب شبکه نمایش، ازشنبه تا جمعه به ترتیب فیلم های: ”استاد بزرگ”، ”نمک و آتش”، ”اینو تحلیل کن”، ”سرقت معمولی”، ”اولین قتل”، ”پیرمرد و اسلحه” و ”مایکل کلایتون” روی آنتن می روند.

ساعت یک بامداد نمایش:

فیلم های کلاسیک شبکه نمایش به ترتیب ”آخرین موج”، ”قطار سریع السیر فون رایان”، ”جنون”، ”قاتلی بر فراز ایگر”، ”اگر زنده ای شلیک کن”، ”مکالمه” و ”دشمنی در اعماق” پخش می شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: