کمیسیون ملی یونسکو- ایران برگزار می‌کند؛

نمتیشگاه مجازی «جان پدر کجاستی؟»

نمتیشگاه مجازی «جان پدر کجاستی؟»

کمیسیون ملی یونسکو- ایران در بزرگداشت هفته هنر افغانستان و با عنوان "جان پدر کجاستی؟" نمایشگاهی مجازی از آثار هنری را در شاخه‌های خوشنویسی، نقاشی و نگارگری، عکاسی، گرافیک، صنایع دستی وموسیقی (سازهای سنتی)،از تاریخ 22 تا 28 آذرماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش  برنا، این نمایشگاه با گفت‌وگو با استادان برجسته در حوزه‌های مختلف هنری همراه است. در مراسم افتتاحیه نمایشگاه که 22 آذر در صفحه اینستاگرام کمیسیون ملی یونسکو- ایران به آدرس @unesco.iranبرگزار می‌شود، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو-ایران، سفیر کشور افغانستان در ایران و تنی چند از چهره‌های ادبی و هنری افغانستانی سخنرانی می‌کنند.

 ازهمه هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این نمایشگاه دعوت می‌شود که آثار اسکن‌شده خود را با کیفیت مطلوب (ترجیحاً 150dpi )، به‌همراه رزومه‌ای از هنرمند شامل: نام و نام‌خانوادگی، سال و محل تولد، سابقه فعالیت هنری، توضیحاتی پیرامون اثر یا آثار ارسالی، همراه با یک قطعه عکس از صاحب اثر، حداکثر تا تاریخ 15 آذرماه، به نشانی ایمیلafghan.art.week@irunesco.org ارسال کنند.

 علاقه‌مندانبرای بازدید از نمایشگاه می‌توانند به نگارخانه مجازی کمیسیون ملی یونسکو-ایران، به نشانی https://gallery.irunesco.org/مراجعه و جلسات گفت‌وگوهای تخصصی در طول هفته را از طریق آدرس اینستاگرام کمیسیون ملی یونسکو-ایران (@unesco.iran)به‌طور زنده، درزمان مقرر و به‌شکل ضبط شده در روزهای آتی دنبال کنند.

 شایان ذکر است که بازدید ازنمایشگاه و شرکت در جلسات گفت‌وگو برای عموم آزاد است.

در صورت نیاز می‌توانید با شماره 09194887832 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده