به گزارش برنا، علیرضا حبیبی مدیر رادیو فرهنگ در حکمی سرپرستی گروه تاریخ ‌و اندیشه این شبکه رادیویی را به وحید مبشری سپرد.

در این حکم ضمن سپاس و‌قدردانی از تلاش های عباس رجب سلمانی در دوران مدیریت این گروه انتظاراتی که از سرپرست جدید گروه تاریخ و اندیشه می رود مشخص شده است.

بنابر این حکم « وحید مبشری» باید برای تولید خلاقانه در حوزه تاریخ و تمدن اسلامی بنا بر قول سدید برنامه ریزی داشته و با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در برنامه های این گروه به حوزه تاریخ معاصرایران و وقایع تاریخی انقلاب اسلامی بپردازند.

طراحی و تولید برنامه های متناسب با نگاه دقیق محتوایی در حوزه تاریخ ‌‌تمدن اسلامی و برنامه سازی خلاقانه با محوریت علوم انسانی- اسلامی، راه اندازی شورای تاریخ رادیو فرهنگ با بهره گیری از ظرفیت اساتید و‌نخبگان متعهد این حوزه در راستای برنامه سازی فاخر، بهره گیری از نویسندگان آشنا به ظرایف زیبایی شناختی زبان فارسی در راستای برنامه سازی فاخر و دعوت از کارشناسان و پژوهشگران اندیشمند برای تولید برنامه ها و ایجادو گسترش ارتباط با نهادهای مرتبط با حوزه تاریخ و فرهنگ و اندیشه از دیگر مواردی است که در این حکم‌برای سرپرست جدید گروه تاریخ و اندیشه آمده است.

گفتنی است وحید مبشری پیش از این مدیریت گروه اندیشه رادیو جوان را بر عهده داشته است.

رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز و‌موج ای ام ردیف ۵۸۵ کیلوهرتز شنیدنی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: