رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار برنا، اظهار داشت: سال‌هاست که با کسالت و بیماری مبارزه می‌کنم ومدت‌هاست که من را فراموش کرده‌اند. من از افرادی هستم که سال‌ها در این کشور فعالیت هنری داشتم، آهنگ‌هایی خواندم و فیلم‌هایی کار کردم که امروز اگر قرار باشد این آثار را خلق کنند باید هزینه بسیاری کنند اما پس از این همه کار امروز من را فراموش کرده‌اند و مدت‌هاست کسی سراغم را نمی‌گیرد.

رویگری تصریح کرد: من قطعاً این دوران کسالت را پشت سر می‌گذارم و با سلامت به عرصه هنر برمی‌گردم اما باید به من و خیلی‌های دیگر که مثل من فراموش شده‌اند حمایت شود، من سال‌ها در این کشور خدمت کرده‌ام و نباید امروز در شرایطی باشم که به دلیل سال‌ها بیکاری برای فیزیوتراپی که باید ماهی چند جلسه انجام دهم با مشکل مالی مواجه شوم و حتی برخی مواقع نتوانم مراحل درمانم را به خوبی دنبال کنم. یاد کردن از هنرمندان بعد از اینکه از دنیا می‌روند هیچ ارزشی ندارد و باید پیش از این اتفاق از هنرمندان یاد کنند.

بازیگر فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» در پایان با تبریک فرا رسیدن شب یلدا گفت: من مدت‌هاست که فقط در خانه هستم و شب یلدا هم برای من به همین شکل خواهد بود، همه دعوت‌های شب یلدا را رد کرده‌ام و با همسرم در خانه می‌مانم و با هندوانه و انار خوردن شب یلدا را زنده نگاه می‌داریم. کرونا ما را در وضعیت خاصی قرار داده و بهتر است همه یلدای امسال را مثل روزهای گذشته با اعضای خانواده‌شان بگذرانند و از دورهمی‌ها پرهیز کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: