به گزارش برنا، علاقمندان شرکت در این پویش که با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری و موسسه سپهر سوره هنر برگزار می‌شود، برای دریافت فایل سرودها می توانند به سایت جشنواره‌ها و رویدادهای هنری حوزه هنری مراجعه و هر کدام از قطعات آلبوم «قهرمان من» را انتخاب کرده و سرودهای این آلبوم را بازخوانی کنند.

علاقمندان می توانند در پنج قالب اقدام به بازخوانی آثار آلبوم کرده و در این پویش شرکت کنند. «اجرای سرود در فضای محیطی و میدانی، تولید لباهنگ (دابسمش)، تولید ویدئوی کوتاه (آرشیوی-تولیدی)، فتو کلیپ و سایر قالب‌های تصویری»، پنج قالبی است که علاقمندان می توانند برای شرکت در پویش، آنها را انتخاب کنند.

اجرای سرود در فضای محیطی و میدانی: در این قالب، علاقمندان می توانند سرود مورد نظر خود را در هر فضای عمومی و میدانی اجرا نموده و فیلمی از آن تهیه کنند.

تولید لباهنگ (دابسمش): متقاضیان می توانند در هر فضا و مکانی که امکان تولید لباهنگ را داشته باشند، اقدام به تهیه فیلم از لباهنگ خود کنند.

تولید ویدئوی کوتاه (آرشیوی-تولیدی): متقاضیان می توانند با استفاده از سرودها، ویدئوهایی تولید کرده و یا با استفاده از تصاویر آرشیوی، تهیه و تولید کنند.

فتو کلیپ: علاقمندان به شرکت در این قالب، می‌توانند با استفاده از فایل صوتی سرودها و با سلیقه خود، نسبت به موضوع مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، ویدئوهایی را با استفاده از عکس ها و تصاویر مرتبط تولید کنند.

سایر قالب‌های تصویری: در کنار کلیه قالب‌های ذکر شده، هنرمندان می توانند با هر قالب دیگری (انیمیشن و …) بر اساس سرودهای تولیدی معرفی شده، ویدئویی را تولید کنند.

شرایط ارسال:

شرکت کنندگان می‌بایست تمامی آثار تولید شده در هر قالب را، با استفاده از هشتگ # قهرمان_من در محیط اینستاگرام و دیگر فضاهای مجازی منتشر کرده و سپس برای ثبت و بارگذاری فایل با کیفیت، به سایت جشنواره‌ها و رویدادهای هنری حوزه هنری مراجعه کنند.

علاقمندان شرکت در این پویش، در صورتی که صفحه آنها شخصی است و امکان دسترسی دبیرخانه به آن فراهم نیست، تصویر صفحه خود را باید به نشانی @Sepehrsoorehonar در اینستاگرام ارسال کنند.

در بخش جوایز این پویش که مهلت شرکت در آن از پنجم تا پانزدهم دی ماه ۱۳۹۹، تعیین شده، آمده است: به رسم قدردانی و یادبود، به بیست نفر از شرکت کنندگان، جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: