به گزارش برنا ، شبکه نمایش در آستانه نخستین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، شهید حاج «قاسم سلیمانی» ، روز جمعه ۱۲ دی ماه فیلم سینمایی "چ" را در ساعت ۲۳ پخش خواهد کرد.

ایرانی:

تله فیلم و فیلم های ایرانی شبکه نمایش در هفته پیش رو فیلم های: پلاگ، زنگ حساب(به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی)، نیلا زنده است، مسیر روشن (به مناسبت روز ۹ دیماه و همزمان با روز بصیرت)، لب دریا، منفی ۱۶۸ درجه و سیانور هستند که به ترتیب از شنبه ۶ تا ۱۲ دی ماه ، در ساعت ۱۳ پخش خواهند شد.

موضوع منتخب نمایش:

در بخش موضوعی منتخب هفته، این شبکه بخش ساعت ١٩ خود را به پخش فیلم هایی با مضامین محیط زیست اختصاص داده است که به ترتیب فیلم های: نهنگ آزاد۲، معدن، آب ۱، آب ۲، جنگل بان جوان، عملیات جنگل و حامی گرگ روی آنتن می روند.

صحنه گران:

شبکه نمایش در بخش مرور آثار بازیگران، این هفته به فیلم هایی از "دنزل واشنگتن" می پردازد. این بازیگر برنده جایزه اسکار، با حضورش در فیلم های مختلف و با به تصویرکشیدن زندگی واقعی بعضی از شخصیت ها مثل مالکوم ایکس، رابین کارتر و ... توجه بسیاری را به سوی خود جلب کرده است.

این هفته به ترتیب ، فیلم های : آنتوان فیشر، توقف ناپذیر، دو اسلحه، مالکوم ایکس، حصارها، مناظره و جان کیو که این بازیگر در آنها نقش آفرینی کرده است، در ساعت ٢١ پخش می شوند.

جذاب:

فیلم های جذاب ساعت ۲۳ این شبکه به ترتیب از شنبه تا جمعه ۱۲ دی ماه به ترتیب: افتخارتامی موریس، قرارداد، دست شیطان، کنوک، همراه مرموز، محافظ و چ پخش خواهند شد.

کلاسیک:

فیلم های کلاسیک این هفته به ترتیب: صد هزار دلار، اتاق سبز، گرسنه، نیوکلاس نیکلبی، دو مرد در شهر، صبح بخیر و برف های خونین هستند که مخاطبان می توانند در ساعت ۱ بامداد به تماشای آنها بنشینند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: