به گزارش برنا، اسامی نامزدها در بخش نمایش های حرفه ای و مردمی به شرح زیر است:

در بخش نمایش های حرفه ای:

نمایش کوتاه

۱- نمایش استقبال، اثر حسین اسماعیلی از مرکز سمنان

۲- نمایش ژینا، اثر ابراهیم طاهری کیا از مرکز قزوین

۳- نمایش مأموریت اثر حمید طلایی از مرکز یزد

نمایش تک قسمتی

۱- نمایش ام لیلا اثر ریحانه یزدان دوست از شبکه نمایش

۲- نمایش دشمن پشت دروازه ها اثر محسن قاسم زادگان از مرکز فارس

۳- نمایش گزارشگر ویژه اثر هنگامه داوودی از مرکز مازندران

۴- نمایش موج عشق اثر فرشادآذرنیا از شبکه نمایش

مستند نمایشی

۱- نمایش سردار دلها، اثر سیده ناهید سعادتی از مرکز آذربایجان شرقی

۲- نمایش سیلاب غیرت اثر مهرداد معماری از مرکز آبادان

۳- نمایش فرمانده دلها اثر بهرام نوری از مرکز گیلان

در بخش نمایش های مردمی:

نمایش کوتاه

۱- بدون مرز از سید مجید محمدی

۲- تولد از بهمن پارسا آرا

۳- دیوار از محمد شکری

نمایش نامه

۱- آقا شیر از منصوره عسگری دشت بیاض

۲- خورشید در راه از الهه شریفی نیا

۳- جاودانگی از اصغرگروسی

در بخش برنامه های حرفه ای :

مستند پرتره

۱- حوالی یک بامداد اثر اسماعیل استخری از مرکز ایلام

۲- رفیق خوب ما اثر شبنم بختیار از مرکز کرمان

۳- سیره سلیمانی اثر مریم تقی زاده از مرکز یزد

۴- معراج از ایتالیا اثر مهدی ساعی از شبکه ایران

روایتگری

۱- اولین مدافع حرم اثر مریم رضوی از مرکز چهارمحال و بختیاری

۲- حاج قاسم حاج قاسم است اثر سهیلا باقری شریف آبادی از شبکه سلامت

۳- مرشد عشق اثر همایون قلعه نویی از استان مرکزی

یوجی سی

۱- شیرین تر از عسل اثر حسین خلیل نژاد از شبکه جوان

۲- داده کاوی اثر امین حسین زاده از مرکز خوزستان

۳- واژه به واژه خط به خط اثر لیلا عسگری از مرکز اصفهان

برنامه ترکیبی

۱- شهید قدس اثر حسن نوروز زاده از مرکز قم

۲- عمو قاسم اثر فاطمه دانایی از مرکز یزد

۳- میثاق نامه مکتب سلیمانی اثر شهاب نادری از شبکه ایران

مینی فیچر

۱- برای سرباز وطن اثر حسین نافذ عارفی از شبکه ایران

۲- حبیب دل اثر حسین معصومی از شبکه ورزش

۳- همچون یک پدر اثر مژگان فرزین از شبکه نمایش

گزارش خبری

۱- بابا قاسم اثر شیما کرمیانی از مرکز قم

۲- راز نگین اثر مریم تکافی از مرکز خراسان رضوی

۳- سرباز ولایت اثر مهدی کاظمی از شبکه معارف

در بخش برنامه های مردمی :

روایتگری و خاطره گویی

۱- اربیل از سمیه محمودی

۲- بچه های حاج قاسم از سجاد کلبادی نژاد

۳- روایت یک صبح از فاطمه باقری

ساختار آزاد

۱- آژانس مسافرتی از هادی محمودی

۲- تهران میدان شهدا از آرزو مددی

۳- جمهوری سلیمانی از سعید مهاجر

قطعه موسیقی

۱- حضرت سلیمانی از غفورمحمدزاده

۲- حماسه حسینی از یدالله گودرزی

۳- سرباز آرامش از محمدغفاری

۴- سردار وطن از آرازمحمد خرمالی

گفتنی است نخستین یادواره «نشان سلیمانی» که به همت اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش با موضوعات شخصیت سردار دل ها، حاج قاسم، سپهبد شهید و جبهه مقاومت، ژنرال و استکبار جهانی و رفیق خوشبخت ما در دو بخش مردمی و حرفه ای برگزار شده است، روز دهم دی ماه ساعت ۱۸ با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اهدای جوایز و تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: