به گزارش گروه روی خط رسانه‌های برنا، مهراب قاسم خانى که سرپرستى متن سریال شاخ آفریقا را بر عهده دارد در مورد ویژگى این سریال میگوید: یکی از جذابیت های این پروژه برای من پر لوکیشن بودن و تنوع جغرافیایی اتفاقات آن در داخل و خارج از ایران است که با مجموعه ها آپارتمانی روتین متفاوت بوده به نظرم میتواند به جذابیت مجموعه کمک زیادی بکند. همینطور ترکیب فضای کمدی با یک داستان هیجان انگیز اگر درست اتفاق بیفتد، میتواند برای مخاطب هم جذاب باشد.

او ادامه داد: بعد از تجربه «دزد و پلیس» که با سعید آقاخانى داشتیم این سریال هم میتواند کار جذابى باشد، چون سعید هم کارگردان دقیق و خوبی است و هم کمدی را خوب میشناسد. همینطور از کار با سعید هوشیار که یک فیلمنامه نویس جوان و خلاق است راضی هستم و حس میکنم به نتایج خوبی منجر میشود.

«شاخ آفریقا» قراراست پس از پایان فیلمبردارى نون خ وارد پیش تولید شود و این روزها انتخاب بازیگران این سریال آغاز شده است. قصه این سریال کمدى از تهران شروع و تا شاخ آفریقا ادامه پیدا میکند.

فصل اول سریال در تهران و فصل بعد در گینه نو ادامه و در نهایت در جزایرى در اقیانوس هند و شاخ آفریقا به پایان میرسد.

این سریال با همکارى کشورهاى منظقه آسیا اقیانوسیه ( AsPac)ساخته میشود و بجز پلتفرم هاى داخلى قراراست روى سرویس هاى vod آسیایى قرار گیرد. «شاخ آفریقا» تحت لیبل amazing series تولید میشود.

منبع: فیلم نیوز

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: