به گزارش برنا، کارگردان سریال «خانه امن» با انتشار یادداشتی از ساخت فصل دوم این مجموعه خبر داد.

احمد معظمی همزمان با پخش آخرین قسمت از فصل اول این سریال نوشت: «به حول و قوه الهی و با کمک همه دوستان، مجموعه تلویزیونی خانه امن بعد از حدود دو سال کار شبانه‌روزی در ۵۰ قسمت به پخش رسید و یکشنبه ۷ دی ماه با پخش قسمت پنجاهم بخشی از تلاش‌های ما در نشان دادن زحمات و فداکاری‌های سربازان گمنام امام زمان (ع) انجام شد.

خدا را شاکریم که این توفیق را به ما عنایت کرد تا بتوانیم گوشه‌ای هرچند کوچک از زحمات و رشادت‌های کسانی را که شبانه‌روز برای امنیت کشور تلاش می‌کنند، در قالب یک مجموعه تلویزیونی به تصویر بکشیم و شکر بیشتر آنکه این مجموعه مورد استقبال مخاطبان و اهالی رسانه قرار گرفت.

بر خود تکلیف می‌دانم از تمام دوستانم در زمان ساخت در جلوی دوربین و پشت دوربین یاریگر ما بودند، تشکر کنم. همچنین از دوستان اهالی رسانه در خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های مختلف و فضای مجازی که توجه ویژه‌ای به این سریال داشتند بسیار سپاسگزارم.

به زودی پیش‌تولید فصل دوم سریال خانه امن آغاز می‌شود و قصد داریم در فصل دوم این سریال بخش‌های دیگری را از تلاش‌هایی که برای امنیت کشور انجام می‌شود نشان دهیم و امیدواریم فصل دوم این سریال نیمه اول سال ۱۴۰۰ به پخش برسد.»

نویسنده:حسین تراب نژاد،تهیه کننده: ابوالفضل صفری، کارگردان: احمد معظمی بازیگران:حمیدرضا پگاه، پرویز فلاحی پور، امین زندگانی، سیما تیرانداز، سامان صفاری، شهروز ابراهیمی، علیرضا رئیسی، قربان نجفی، حمیدرضا عطایی، کاوه آفاق، سپیده خداوردی وسوگول طهماسبی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: