به گزارش برنا، نهمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «خون و نفت» به کارگردانی مصطفی شوقی از شبکه مستند پخش خواهد شد.

این فیلم مستند، روایتی صریح و بی‌پرده از اعزام نفتکش‌های ایرانی به ونزوئلا برای صادرات بنزین به این کشور است. همچنین کمک‌ نفتکش‌های ایرانی و ونزوئلایی در این ماجرا را به تصویر کشیده است.

این فیلم مستند مخاطب را با نفتکش‌های ایرانی از خلیج فارس تا ونزوئلا و دریای کارائیب همراهی کرده و تصاویری از اعزام نفتکش‌ها را نشان می‌دهد؛ سپس به تاریخچه روابط ایران و ونزوئلا می‌پردازد و در نهایت سیاست‌های دولت فعلی در برابر ونزوئلا را مورد بررسی قرار می‌دهد.

این مستند که چندی پیش رونمایی شد، در اولین اکران تلویزیونی به شبکه مستند آمده و در برنامه «به اضافه مستند» رونمایی خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور رستم قاسمی، وزیر اسبق نفت برگزار می‌شود و در آن صادرات اخیر بنزین از ایران به ونزوئلا که عیلرغم تهدیدات ترامپ عملی شد مورد بررسی قرار می‌گیرد. این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه 9 دی ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 10 دی ساعت ۹ و جمعه 12 دی ساعت ۱۴ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: