به گزارش برنا، دبیرخانه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار پس از بررسی‌ آثار رسیده به این دوره جشنواره، اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه «مستند» و «داستانی» را اعلام کرد. برگزیدگان این بخش‌ها در ایام برگزاری جشنواره، به ترتیبی که توسط دبیرخانه جشنواره، تعیین می‌شود، معرفی و تقدیر خواهند شد.

بخش داستانی

داستانی کوتاه

اتاق کار- امیر غلامعلی/ ازدواج به وقت کرونا – یوسف  سبحانی/ اژدها لازم می شود – سامان غنائمی/ بانی – میلاد محمدی/ پرستار – حسین دارابی/ پیشکش – محمود معارفی/ تاول – محمد اسفندیاری/ تعقیب – حسین دارابی/ تکفیری – مجتبی راوش/ جای خالی – علی ملاقلی پور / جای خالی – نسیم اسدپور/ جبران می کنم – جمال احمدی/ چشم هایی به انتخاب – علیرضا موسی زاده و معین ناجی/ حاج خانوم – امین اشرفی/ حالا که خانوم شدی – امیر غلامعلی/ خیابان بازی – محمد علیزاده/ روی ماه مادرم – محمد اسفندیاری/ ریسه نامه – علی رحیمی/ زهرا  خانم – میلاد قربانی/ سوپرایز – زین العابدین تقی پور/ شادباش – محمود معارفی/ فضا بازی – یوسف  سبحانی/ قطار مغناطیسی – سیدمهدی کرباسی/ کوچه سرو – محمد رضا پاینده مهر/ لامپ – رامین  ترنج / ماسک – امیر داسارگر/ مامور – محمدحسین امانی/ ماهی پرنده –  محمدمهدی خالقی/ مدیرعامل – رضا کشاورز/ مسیر – محمد امین مداح الحسینی/ مهرمهدوی – کاظم دانشی/ مینی بوس – ابوذر  حیدری/ نیمه شب – سجاد اسدی/ وال – سید مهدی میرغیاثی/ وی آی پی – رضا رنجبر توکلی/ هیئت همراه – رضا کشاورز

داستانی بلند و نیمه بلند

آمرلی – امیر بشیری و سجاد انتظاری/ پیله و پروانه – محمد صالحی نژاد/ دختر الهام – دانش اقباشاوی/ دیپورت – امیر سجاد حسینی/ سخت شیرین – سید مهدی میرغیاثی/ سوز گلاویژ – یاسمن نصرتی/ سوها – محمد باقری نیکو/ سه سپیده – رحیم طوفان/ کوچه صفا – علی گائینی/ کودک و قزاق – مهرداد محب علیزاده/ مندیر بارون – علیرضا اسیوند

مستند جنگ نرم

ابر قهرمان و فراتر از آن – محمدحسن یادگاری/ اصغر آقا آکتور سینما – محسن نقی زاده/ افتر کرونا – محمدهادی نعمتی/ آرمون – فاطمه توسلی نژاد/ آزادمرد – خانه طلاب جوان قم خانه طلاب جوان قم/ آقای قصه گو – محمد مهدی خالقی/ برگی از درخت ادب – مهدی الیاسی گهرویی/ بلاگردون – حسین علی مددی/ پرچم های مجازی – حسن جعفری/ تروکاژ – محمدهادی نعمتی/ توحیدی ها – امیر اسرافیلی/ خاندان – محسن نخعی راد/ خانه ای زیر باران – محمدرضا خدنگی/ سوتک – محمد مهدی خالقی/ سونامی بی پدری – محمد  خوشدل فر/ فصل بی‌پایان – سعید کریمی/ کشکو – احمد احمدپور/ ماح – سید عباس طهماسبی/ مدرسه برکت – حمید حیدری/ منجی – علیرضا زینلیان/ همپای جهادی ها – محسن  مقصودی/ هوشمندی – محمدمهدی فکریان/ یکی از ما (متولدین دره پنج شیر) – یونس راشدی

حافظه ملی (تاریخ سیاسی)

۱۹۱۹(نوزده نوزده) – مهدی صلواتچی/ استان چهاردهم – محسن کریمیان/ او یک معلم بود – سید مصطفی موسوی تبار/ تمدن بزرگ – میثم پور رشیدی/ داستان یک جدایی – محمد شکیبا نیا و احمد شفیعی/ در برابر طوفان۳ – مهدی نقویان/ در لباس سربازی – مهدی نقویان/ دوم شخص – ایمان احمدی/ راه سوم – حامد پویان/ ساکن خانه قدیمی – محمد علی یزدان پرست/ سخنران مشهور – سید سینا عودی/ سرو قامت – سعید قنبرزاده محبوب/ قمار – سید محمد مهدی دزفولی/ کلاشینکف های آمریکایی  – داوود مرادیان/ کمیته – عبدالحسین بدرلو/ مهران تا مهران – محمد زارع/ هبوط – ایمان گودرزی/ یک ملت – علی فراهانی صدر

مستند تاریخ فرهنگی، اجتماعی و دفاع مقدس

استوار گنجی – سید عباس شفیعی/ پیشمرگان عرب – سمیه  ذاکری خطیر/ تفنگچی های پاوه – مهدی  لارویی/ جنایت فراموش شده – پناه بر خدا رضایی/ خاک مشترک – حامد پویان/ در یک نگاه – مهدی فارسی/ دستمال سرخ ها – حنظله تاج الدینی/ رویای آشفته – سید احسان اصغرزاده و سیداحسان نیکبخت/ صفر و بی نهایت – مهدی ضحاکی فاتح/ فرزند تاریخ – محمدالیاس قنبری/ فصل شیدایی – احمد احمدپور/ گردان تک نفره – داریوش یاری/ هنوز دز از شهر من عبور می کند – امین قدمی

مستند نهضت جهانی مستضعفین

آتش و فرمانده – محمد مهدی بهرامی نژاد/ تایتانیک – مهدی نقویان/ تک چرخ تا پل ژاپنی – مسعود حیدری/ تولد یک تراژدی – حجت الله عدالت پناه/ چرا سوریه ؟ – وحید فراهانی/ داغ قره‌ باغ – سینا حسین پور اصل/ سایه های روشن – حسین نشاطی/ سوریه‌؛ پرونده یک بحران بزرگ – سیاوش  سرمدی/ عاشقی – محمد صادق بکتاشیان/ فالکن – سید محمد مهدی پوریزدان پرست/ قائدالحشد– مهدی لارویی/ کراس – احمد رحمانیان/ معراج از رم – مصطفی رضوانی/ مکتب سلیمانی در روستای قنات ملک – محسن غلامزاده مهرآبادی/ نجات آمرلی – حامد هادیان/ هم وتن – محسن اردستانی رستمی/ یک شهر زینب – روح الله رفیعی

مستند ملت قهرمان

اگلانتین – سمیه ذاکری خطیر/ اوخشاما – عدالت فرزانه/ ایران وطن من – جواد یقموری/ آلوسان – محسن اسلام زاده/ بن بست شکن – علی  سرو/ بوم و امید – محمدرضا گودرزی مهر/ حاج رحمانقلی حسنی – علیرضا نوروزی خراسانی/ در انتظار بهار – مهدی احمدی/ روایت جهاد – میلاد امینی موحد/ قسم حقیقی – احمدرضا نصری/ قهرمان – مهرداد شعبانی نیا/ کدخدای باخدا – جواد شکاری/ کلانتر – محمدرضا میراضی/ کیان ایران – احمد  اخباری/ مردم بالادست – سعید امینی مهر/ مصی – وحید کاظمی و پیام ابراهیم پور/ وقتی مهربانی همه گیر می شود – علیرضا  باغشنی/ همه فرزندان من – مهدی رسول پور هدایتی/ یکی از ما (یاران او) – یونس راشدی/ یکی از ما (سایه نشین ها) – زهرا شفیعی

مستند پایش و پالایش اجتماعی

این هشدار را جدی بگیرید – سید مرتضی سیدی نژاد/ بی‌تربیت – سیدحسین امام جمعه/ پشت شیشه –  صابرالله دادیان/ خانه‌ای در تاریکی – حمید علیداد/ دور افتاده –  صابرالله دادیان/ دیوانگی – صدرا علی بک/ سد در سد – محمد جواد  رئیسی/ سقف های معلق – محمد نجفی/ طغیان – ناصر نادری/ عنصر نامطلوب – محمد امین مهدی نژاد/ قزل قیه (سنگ طلا) – سیامک مختاری/ متری شیش و نیم –  داوود مبصری/ مغزهای کوچک یخ زده –  محمد مختوای/ مهاجران – سهیلا پورمحمدی/ نسخه – حمید علیداد/ نفس خوار – محمد محمدی سرشت و علی  سلمانی/ هیچ و پول – محمد مهدی خرمی

مستند رویای ایرانی

پیشگامان – روح الله رحیمی/ در سنگر دانش – محسن مقصودی/ دست های سخنگو – محمد صادق علی پور/ مید این میبد – مهدی  کارگر شورکی/ یک چیز بی خاصیت – امین یگانه

مستند جنگ اقتصادی

اجه – ماریه ماوتی/ از میان کوچه ها (قسمت: موسوی) – ایمان گودرزی/ اقتصادی برای مقاومت – ایمان گودرزی/ اوگاندا یاقوت سبز – محسن  مقصودی/ آنه خدیجه – مهدی  ناظریان/ برند – علی مومنی /پیچ و خم – محمد حجت احمدی زر/ حاج مهین – مریم طالبی انارکی/ خیالتان نفت – محمد هادی نعمتی/ داروغه – محمدرضا گلرومفرد/ درختان ایستاده می مانند – یزدان کیانی/ دیار من دورجین – حسن ساجدی/ رویای آمریکایی – حمیدرضا حیدری و محمدرضا زمانی/ سید جواد – محمد رضا  دهستانی/ کشور کوچک من – علیرضا  باغشنی/ مهندس ولی – علیرضا  باغشنی/ نقش زندگی – زهرا ایران نژاد/ نقش زیگلر – محمد طالبی/ هزارتوی پیشرفت (قسمت: بخت آزمایی در سرزمین کودتا) – محسن اسلام زاده

بخش رقابتی «قاب اول»

در این دوره از جشنواره، آثار متنوع و متعددی از فیلمسازان تازه‌نفس جوان و نوجوان نیز در بخش‌های مختلف ثبت‌نام کرده‌ بودند که با تشخیص هیئت انتخاب، منتخبی از  آن‌ها در بخش «قاب اول» حضور پیدا می‌کنند.

داستانی کوتاه

دربست – بهرام لطفی/ دزد بازی – متین پاکزادبنام / الردالقاسم – محمد امین عامری فلیحی/ ضیافت – امین جمالی/  گدا و توکل – سیدمحمدجواد جوادی/ لیاخوف – امیرعلی مروج

داستانی نیمه بلند و بلند

فریب – ایمان قنبری/ گُوَر (گوساله) – ایمان قنبری

مستند جنگ نرم

بلاگردان – ایمان ایزی/ پای پیاده – هادی زهره کاشانی/ عروسک ها بر آب می میرند – فائزه  کریمی/ نذر فرهنگی – سعید صیادی

تاریخ فرهنگی ، اجتماعی و دفاع مقدس

شهید غدیر – محمد جواد  شریفی

مستند ملت قهرمان

از گوشت تا استخوان – حسین  حیدرزاده/ اولین خط – مهدی دشتبان زاده آرانی/ حس هفتم – طهورا کیمیائی/ خط مقدم  – ابوالفضل مرادی/ کفن جیب ندارد – ریحانه کشتکاران

مستند پایش و پالایش اجتماعی

جوجه اردک زشت – محمدطه ناطقی/ چیزی شبیه معاش – صابر چهری

افتتاحیه یازدهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، با توجه به همه‌گیری بیماری کرونا، یازدهم دی‌ماه و به صورت تلویزیونی برگزار می‌شود که جزییات بیشتر آن در روزهای آتی توسط دبیرخانه جشنواره اعلام می‌شود. همچنین آثار منتخب جشنواره نیز از روز پنجشنبه یازده دی‌ماه به صورت مجازی و از طریق سایت عماریار Ammaryar.ir اکران می‌شوند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: