به گزارش برنا، هم‌ زمان با نزدیک شدن به سالروز شهادت سردار سپهبد « قاسم سلیمانی» از روزها قبل رسانه‌ها از جمله شبکه‌های تلویزیونی و مطبوعات و نیز شبکه‌های اجتماعی در حال تولید محتوا درباره این شهید بزرگوار هستند.

در برنامه امشب «هاشتاغ»، عملکرد رسانه‌های عربی به ویژه رسانه‌‌های نزدیک به محور مقاومت و نیز شخصیت‌هایی عربی که به هرشکلی مستقیم یا غیر مستقیم با سردار بزرگ ایرانی در ارتباط بوده‌اند، بررسی خواهد شد.

در این خصوص بیان خواهد شد که این رسانه ها، انتشار مقالات، انجام مصاحبه و یا فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و پرداختن به ویژگی‌های سردار سلیمانی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

همچنین ذکر خواهد شد که کاربران عرب نیز در فضای مجازی اولویت فعالیت‌های خود را در این روزها به بحث درباره ویژگی‌های سردار سلیمانی و زندگینامه ایشان اختصاص داده و تصاویر و کلیپ های ویدئویی متعددی در این زمینه به اشتراک می گذارند.

در آخر ترند هشتگ های کاربران عراقی در توئیتر در آستانه شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس در تقدیر از جانفشانی‌های این فرماندهان شهید، همچون « عراق المهندس» و « سلیمانی منا اهل العراق» در این برنامه مورد توجه و بررسی قرار خواهد گرفت.

«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی و اجرای علا قاسمی، امشب نهم دی ماه ساعت 22:15 به وقت تهران از آنتن شبکه العالم پخش خواهد شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: