به گزارش برنا، در دیدار مدیر رادیو فرهنگ و مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره خانه کتاب و ادبیات ایران، درباره همکاری رادیو فرهنگ و خانه کتاب در برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران و اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه تبادل نظر شد.

علیرضا حبیبی، مدیر رادیو فرهنگ در این دیدار گفت: رادیو فرهنگ در برنامه‌ های مختلف به حوزه کتاب توجه دارد. به ویژه در گروه کتاب این شبکه رادیویی در معرفی نویسندگان، کتاب ها ‌و ناشران اهتمام داریم.

وی ادامه داد: در این گروه برنامه سازی شکل های  مختلفی برای ترویج کتاب و کتابخوانی در قالب برنامه‌های رادیویی در نظر گرفته ایم که  نقد و بررسی کتاب، پوشش رسانه ای اخبار مربوط به کتاب و کتابخوانی از جمله کودک و نوجوان، تا بزرگسالان و دانشگاهیان و حوزویان، معرفی مروجان کتاب، مسابقه «کتابستان» و تاکید ویژه برنامه «هفت اقلیم» بر کتاب و کتابخوانی از جمله آن‌هاست.

در ادامه نیز علیرضا حبیبی پیشنهاد برگزاری مسابقه ملی کتاب را اعلام کرد که دهقانکار از این پیشنهاد استقبال کرد. هم چنین مقررشد اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه به صورت زنده از رادیو فرهنگ روی آنتن رود و نمایشگاه مجازی کتاب تهران نیز از این شبکه رادیویی پوشش داده شود.

گفتنی است نمایشگاه مجازی کتاب تهران اول تا ششم بهمن  سال جاری برگزار می‌شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: