احمد معظمی کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص اینکه فضای مجازی چقدر در دیده شدن سریال «خانه امن» موثر بوده است به خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا گفت: راستش در فضای مجازی آن چنان سریال را  تبلیغ نکرده بودیم و اثر از طریق مردم اطلاع رسانی شد و همین باعث شد که همه کار را ببینند و خدا را شکر مورد پسند واقع شود.

 او در این باره که آیا تا کنون از بازخورد های سریال رضایت دارید و اینکه این بازخورد ها چقدر به پیش بینی شما نزدیک بوده است بیان کرد: در همان ابتدای کار گمان می کردیم که کار و اثر پر بیننده  می شود اما  درواقع نه به این اندازه که هنوز بازخورد های خوب و مثبتی دریافت کنیم.

این کارگردان  در این باره که از فضای مجازی برای تبلیغ اثر استفاده شده یا خیر بیان کرد: بله، از فضای مجازی برای تبلیغ سریال استفاده کرده بودیم و اصلا نمی توان گفت استفاده نشده است اما به اندازه ان هم در اوایل پخش سریال تبلیغ کردیم. سریال از زمانی که روی آنتن رفت و پخش شد توانست با مخاطب ارتباط بگیرد و بیننده ها را جذب کند خوشبختانه 80 یا 90 درصد اثر را دیدند و آن را دوست داشتند.

احمد معظمی در این باره که آیا بخش هایی از سریال خانه امن در فضای مجازی پخش شود فکر کرده بودید یا خیر؟ و اینکه این تبلیغات در فضای مجازی برای شما چقدر نتیجه بخش بود تصریح کرد: بخش هایی از این سریال در فضای مجازی پخش شد اما اینگونه نبود که بخواهیم  به فضای مجازی  متکی باشیم. درواقع این اطلاع رسانی اصلا بد نیست منتها کار به شکلی جلو رفت که مخاطب خود به خود این سریال را دنبال کرد و به نظر خیلی احتیاج نبود در فضای مجازی حاشیه سازی و تبلیغ اضافه کنیم و بخواهیم سکانسی را بُلد و درشت نمایی کنیم.

بازیگر های این مجموعه  تیزر سریال را در فضای مجازی و صفحه شخصی خود به اشتراک می گذاشتند اما به این گونه نبود که تیم به خصوصی برای انجام این کار داشته باشیم. هر آنچه که در فضای مجازی  به اشتراک گذاشتیم به اندازه بوده است.

خبرنگار: یگانه پاکستانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: