به گزارش برنا، در راستای تامین امکان بهره برداری بهتر اقشار کودک و نوجوان از اوقات فراغت ناشی از محدودیت های کرونایی، آثار جدید نمایشی برای این رده سنی، در بخش مخصوصی در وب سایت شبکه آی فیلم منتشر می شود.

جدیدترین این آثار عبارت اند از:

فیلم سینمایی «پیشونی سفید»1و2

فیلم سینمایی «پیشونی سفید» به کارگردانی سیدجواد هاشمی، داستان «آهوی پیشونی سفیدی» است که به همراه پدر خود در جنگل زندگی می کند. او از دست بداخلاقی های پدر به ستوه آمده و تصمیم می گیرد به همراه «عجوزه» به شهر آرزوها سفر کند. با دور شدن از خانه و خانواده ماجراهایی برای او پیش می آید ...

امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، امین زندگانی، نیلوفر خوش‌خلق، ارسلان قاسمی و ترلان پروانه در فیلم سینمایی «پیشونی سفید» هنرنمایی کرده اند.

«شکلاتی»

«شکلاتی» به کارگردانی سهیل موفق به دنیای شیرین بچه ها می پردازد.

«همه چیز از یک جعبه شکلات شروع شد. یعنی من بچه بودم … بچه هم که باشیم بازم شکلات عاشقانه‌ترین مزه دنیاست اما...»؛ خلاصه داستان این فیلم است که ارژنگ امیرفضلی، شهره لرستانی، شبنم مقدمی و محمدرضا هدایتی از جمله بازیگران آن هستند.

«شکلاتی» در سال 1396 ساخته شده است.

«دزد عروسک‌ها»

مادر لیلا و بهرام قرار است با گرفتن وام مسکن و خریداری یک خانه، بچه‌هایش را از دردسرهای صاحب خانه‌شان، خورخور، نجات دهد. اما عجوزه که بیرون از شهر زندگی می‌کند، نمی‌خواهد آن‌ها روی آرامش به خود ببینند. لیلا و بهرام از شهر بیرون می‌زنند و به دست عجوزهٔ پیر و گنجو می‌افتند و ....

«دزد عروسک ها» محصول 1368 است و محمدرضا هنرمند آن را کارگردانی کرده. فیلمی با بازی آزیتا حاجیان، اکبر عبدی، آزیتا لاچینی، مهراوه شریفی نیا و رسول نجفیان.

«فلفلی و حسنی»

این مجموعه، قصه‌های شخصیت داستانی «حسنی» را به تصویر می‌کشد که در یک دهکده در کنار یک بیشه زندگی می‌کند و هر روز ماجراهای جالبی برای او و اعضای دهکده اتفاق می‌افتد. گاهی اوقات حسنی هم در داستان هست، اما بعضی وقت‌ها ماجرای داستان فقط در میان حیوانات رخ می‌دهد.

کارگردانی «فلفلی و حسنی» را نوروز عباسی انجام داده و شعرهایش را محمدرضا رحمانی سروده است.

مرکز پویانمایی صبا تهیه کنندگی این اثر را به عهده داشته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: