به گزارش برنا، اجراهای صحنه ای گروه ماهیما(حجت اشرف زاده)، گروه رستاک(سیامک سپهری)، ارکستر سمفونیک تهران، ارکستر ملی ایران،  دوئت فراتا-دی پالما(ایتالیا) و ترانه باران(قاسم افشار و حمید غلامعلی) در تالار وحدت ضبط و براساس جدول زمانبندی پخش می شود. 

 ضبط اجرای این شش گروه از امروز آغاز می شود و فقط عوامل ضبط اجراها، ستاد اجرایی جشنواره، عوامل فنی پشت صحنه و برخی  همراهان گروه ها با حفظ اولویت سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی در حین ضبط در تالار وحدت حضور خواهند داشت و این اجراها نیز پذیرای مردم نخواهد بود.

اجراهای سایر گروه‌های سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر پیش از آغاز جشنواره در تالار رودکی ضبط شده اند و بر اساس جدول پخش می شوند. 

مخاطبان می توانند براساس زمانبندی مشخص شده در جدول از سایت های جشنواره موسیقی فجر(fajrmusicfestival.com)، انجمن موسیقی ایران(nay.ir) و تیوال(tiwall.com) ، بصورت رایگان اجراهای صحنه ای سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر را تماشا کنند. 

سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر در بخش های رقابتی و غیررقابتی ۲۸بهمن تا 4 اسفندماه برگزار می شود و جایزه ترانه، جایزه موسیقی و رسانه و نشست های پژوهشی برنامه های دیگر این دوره از جشنواره است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: