به گزارش  برنا، به گفته مهندس خورشیدی اگر بخواهیم جامعه مخاطب خود را به چند گروه اصلی تقسیم‌بندی کنیم، جامعه مخاطب کودک یکی از مهمترین آنهاست و حجم قابل توجهی از کاربران ما، کودکان هستند.

وی افزود: در حوزه محتوای کودک و نوجوان، تلوبیون بیش از ۵۰ هزار قسمت فیلم ، سریال و برنامه اختصاصی دارد و با توجه به هماهنگی‌های صورت گرفته با شبکه پویا به زودی کیفیت محتوای آرشیو این شبکه به صورت اچ دی دراختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد.

مهندس خورشیدی تاکید کرد: کیفیت پخش مستقیم شبکه پویا در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از کیفیت عادی به اچ دی ارتقا پیدا کرده و کاربران این شبکه می‌توانند هم اکنون پخش مستقیم شبکه پویا را با کیفیت اچ دی از تلوبیون تماشا کنند.

مدیر عامل سامانه تلوبیون در ادامه اظهار داشت: بر اساس محاسبات سیستم تحلیل اطلاعات ما، کاربران شبکه پویای تلوبیون در دی ماه امسال ۸۰ میلیون دقیقه ، شبکه پویا را تماشا کرده اند که از این میزان، ۶۴ میلیون دقیقه آرشیو و ۱۴ میلیون دقیقه نیز محتوای پخش مستقیم و زنده بوده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تمهید سازمان و افزایش زیر ساخت‌های مورد نیاز ، بتوانیم شبکه‌های باکیفت اچ دی بیشتری را در اختیار کاربران قراردهیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: