به گزارش برنا، سید مجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی علی مهرانی را به عنوان معاون اجرایی این دوره منصوب کرد.

در متن حکم جدی به مهرانی آمده است:

«نظر به شایستگی، تعهد و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی در عرصه تئاتر دانشگاهی، به موجب این حکم به عنوان معاون اجرایی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید.

امید است در سایه ایزد منان و همراهی و همدلی دانشجویان و اساتید و همچنین انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور و بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

علی مهرانی دانشجوی رشته کارگردانی دانشکده هنر و معماری است. از جمله فعالیت‌های وی پژوهش در حوزه مطالعاتی انسان‌شناسی فرهنگی و همچنین ترجمه نمایشنامه‌های «پرنده‌ها» و «وصال در وادی وحشت» نوشته وجدی معود بوده است. او برگزاری چندین دوره همایش پژوهشی و آموزشی را نیز در کارنامه خود دارد.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به دبیری سید مجتبی جدی و همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ با بخش‌های «صحنه»، «مناطق»، «تجربه‌های اجرا»، «پژوهش» (جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)، «نمایشنامه نویسی» (جایزه اکبر رادی)، «ترجمه»، «ماکت صحنه»، «عکس»، «پوستر»، «نمایش رادیویی»، «اساتید»، «جشنواره جشنواره‌ها»، کارگاه‌ها و درس گفتارها در تهران برگزار می‌شود‌.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: