به گزارش برنا، با امضای تفاهم نامه ای میان ستاد برگزاری جشنواره وب وموبایل و سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، این سازمان حامی معنوی جشنواره شد. 

با تبادل این تفاهم‌نامه فرصت هم‌افزایی اکوسیستم کسب‌وکارهای آنلاین با بالاترین مرجع اطلاعات کتاب‌شناسی و اسناد و نسخ در کشور فراهم شد. 

شهریور سال جاری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور از «سامانه حافظه ملی ایرانیان» در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران رونمایی شد. 

راه اندازی این سامانه با رویکرد «حافظه ملی در خانه هر ایرانی» و در راستای دسترسی پژوهشگران، ناشران، پدیدآورندگان و خوانندگان کتاب طراحی شد. افتتاح این سامانه با شیوع ویروس کرونا دسترسی آنلاین هموطنان را به گنجینه کتابخانه ملی تسهیل کرد.

سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران، باسابقه‌ترین رویداد مستقل در اکوسیستم آنلاین کشور به شمار می‌رود و مراسم اختتامیه این جشنواره به صورت مجازی در تاریخ 1 اسفند برگزار شد و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. 

شورای داوران این جشنواره، گروهی از فعالان و بنیانگذاران کسب‌وکارها هستند و جشنواره هر سال با ترکیبی از رای‌گیری عمومی و داوری، نامزدها و برگزیدگان را معرفی می‌کند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: