مهدی فرجی تهیه‌کننده تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار برنا، اظهار داشت: با توسعه حرفه تهیه‌کنندگی و همچنین گسترش شبکه نمایش خانگی، VODها و همچنین تولید آثار نمایشی و غیر نمایشی در ساختارها و فرمت‌های مختلف ضرورت وجود چنین تشکلی برای پیگیری مطالبات صنفی و موضوعات مختلف در بخش‌های آموزشی، بیمه و... سال‌ها احساس می‌شد.

فرجی خاطرنشان کرد: صنفی که به مسائل مختلف تهیه‌کنندگان رسیدگی کند یک نیاز ضروری بود. به زودی کانون تهیه‌کنندگان رسانه‌های دیداری به شکل قانونی ثبت خواهد شد و به صورت جدی فعالیت خود را در راستای اهدافی برای آن تعیین شده آغاز خواهد کرد.

او افزود: متأسفانه ما به طور کل در فعالیت‌های صنفی دچار مشکلات بسیاری هستیم و سعی ما بر این است که در کانون تهیه‌کنندگان رسانه‌های دیداری این مشکلات را شاهد نباشیم. این کانون قبلاً در اندازه کوچک‌تری وجود داشته و امروز با اهداف بیشتر و بزرگ‌تر با استفاده از تجربیات گذشته فعالیت خود را آغاز می‌کند. امیدوارم در مسیر پیش رو مشکلات با مشکلات کمتری مواجه شویم و بتوانیم به راحتی مشکلات را کنار بگذاریم.

این تهیه‌کننده تأکید کرد: خوشبختانه تا امروز استقبال بسیار خوبی از سوی تهیه‌کنندگان و همکاران برای حضور در این تشکل صورت گرفته است. افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند در بخش‌های مختلف فعالیت می‌کنند و قطعاً مجمع‌ها و کارگروه‌های متنوعی در این کانون تشکیل می‌شود که با استقبال و همکاری همه همکاران اهداف تعیین شده به ثمر می‌نشیند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: