مهدی فرجی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «نون خ 3» در گفت‌وگو با خبرنگار برنا، اظهار داشت: خوشبختانه مردم از فصل‌های قبلی سریال «نون خ» به خوبی استقبال کرده‌اند و فکر می‌کنم این استقبال را در فصل سوم نیز شاهد باشیم. تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «نون خ 3» به طور کامل انجام شده و این سریال در حال حاضر آماده نمایش است. تیزرهای آن از شبکه یک پخش شده و در ایام نوروز از این شبکه پخش خواهد شد.

فرجی خاطرنشان کرد: خوشبختانه برای ساخت فصل سوم سریال «نون خ» با مشکلاتی که در سال گذشته مواجه شدیم و نتوانستیم ضبط قسمت‌های پایانی را انجام دهیم مواجه نشدیم و تصویربرداری سریال بدون هیچ مشکلی انجام شد.

او افزود: کار در دوران شیوع کرونا به مراتب سخت‌تر از همیشه است و وظایفی بیشتری بر عهده عوامل تولید و به خصوص تهیه‌کننده قرار می‌گیرد. تصویربرداری این سریال 5 ماه به طول انجامید و در این مدت با سخت‌گیری‌های لازم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حتی حضور پزشک در سر صحنه خوشبختانه هیچ یک از عوامل به بیماری کرونا مبتلا نشد و ما بدون هیچ مشکلی در این زمینه کارمان را به پایان رساندیم.

این تهیه‌کننده در پایان تأکید کرد: تمام تلاش ما این بود که فصل سوم «نون خ» کامل‌تر از دیگر فصل‌ها باشد و با بررسی نقاط قوت و ضعف فصل‌های قبل سعی ما بر این بود که این فصل بیش از دیگر فصل‌ها مورد توجه مخاطبان قرار بگیرد. فکر می‌کنم مردم «نون خ 3» را ببینند و بپسندند. امیدوارم که امسال در ایام نوروز مخاطبان از دیدن این سریال لذت ببرند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: