به گزارش برنا، تهیه کننده این برنامه، با بیان این‌که «عصر شیرین» نگاهی خانوادگی با محوریت زنان دارد افزود: «زنان، کلیدی‌ترین نقش را در ایجاد آرامش و نشاط در خانواده ایرانی دارند. بر همین اساس، گروه تولید برنامه «عصر شیرین» در طراحی تمام بخش‌های برنامه، این نکته و دغدغه را مدنظر قرار داده و طراحی بخش‌ها و آیتم‌های برنامه را با هدف بازشناسایی و ایجاد حال خوب در خانواده‌های ایرانی انجام داده‌است.»

«محمدهادی نعمت الهی» ادامه داد: «بر همین اساس، موضوع محوری روزهای پنج‌گانه پخش برنامه نیز با همین نگاه خواهد بود. به این ترتیب که هرروز هفته نقش‌های زن را در نسبت با خودش، همسرش، فرزندان، جامعه پیرامون و خانه بررسی کرده و‌درباره آن حرف می‌زنیم. موضوعات، گفت‌و‌گوها و آیتم‌های هرروز نیز به اقتضای موضوع محوری همان روز پخش خواهد شد.»

تهیه کننده «عصر شیرین» یادآور شد: « پژوهش و‌ پیش تولید این برنامه از تابستان سال۹۹ آغاز شده است و تلاش کرده‌ایم در قالب‌های رسانه‌ای جذاب، برنامه‌ای با پشتوانه دانش روز و مناسب مخاطبان امروزی تلویزیون تولید کنیم. به همین دلیل، تعدد و تنوع آیتم‌ها در برنامه بسیار زیاد خواهد بود.»

برنامه «عصر شیرین» از ۱۴ فروردین ماه، روزهای شنبه تا چهارشنبه، حوالی ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

45405b6b-9419-41b2-bb31-080db8134978

130b364e-efaf-4a79-a0a1-3089a4af3f14

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: