به گزارش برنا، مجید پرکار ضبط سکانس عادت ماهانه در سریال «منم دوستت دارم» را حاصل پیشنهاد، حمایت و اعتماد مدیران شبکه سلامت دانست.

با واکنش مثبت کاربران شبکه های اجتماعی در مورد اطلاع رسانی مساله عادت ماهیانه زنان در سریال «منم دوستت دارم» که در ایام نوروز روی آنتن شبکه سلامت رفت کارگردان آن در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«سلام به مادران و دختران سرزمینم

نمیدانم باید خوشحال باشم به سبب استقبال مردم از این حرکت فرهنگ ساز و یا غمگین باشم که موضوعات مربوط به روح و جسم بانوان سال هاست نادیده گرفته شده و پخش این چند دقیقه، به این میزان ذوق زدگی و واکنش به همراه داشته است. امروز در حالی که سرشار از امید و خرسندی بابت ابراز محبت بیشمار شما مردم عزیز و رفقای رسانه ایم هستم، بر خود لازم می‌دانم تاکید کنم که طرحِ ساخت قسمت عادت ماهیانه با پیشنهاد، حمایت و اعتماد مدیران شبکه سلامت به ثمر رسید و این نوید بخش رویکردی تازه در رسانه ملی است . باور دارم که در تلویزیون (پرمخاطب ترین رسانه ی کشور) به شان و ادب میتوان در مورد بسیاری از موضوعات سخن گفت و فرهنگسازی کرد. به عشق و امید مردم عزیزم، با تلاش مضاعف، تمام توانم را برای قدم های موثر بعدی بر خواهم داشت. در پایان از حمایت مرد باتجربه تلویزیون مهران رسام بزرگوار و حمایت جناب اقای دکتر قاسمی مدیر شبکه سلامت ، دکتر پورحسین مشاور محترم سریال و تیم پرتلاش «منم دوستت دارم» عمیقا سپاسگذارم.

این مجموعه با بازی  امیرحسین صدیق و نگار عابدی در ایام نوروز از شبکه سلامت پخش شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: