به گزارش  برنا، هاشم رضایت تهیه کننده مسابقه «ایران» گفت:  شکر خدا مردم استقبال بسیار خوبی برای شرکت در این مسابقه داشتند و به همین دلیل در سال جدید هر روز به جز پنجشنبه ها مسابقه ایران از شبکه یک پخش می شود.

رضایت با بیان اینکه الحمدالله در ایام نوروز مردم استقبال خوبی از مسابقه ایران داشتند و شبکه یک مسابقه «ایران» را تا عید سعید فطر هر روز در جدول پخش قرار داده است گفت:  یکی از ویژگی های برنامه مسابقه ایران که باعث افتخار عوامل تولید است حضور اغلب شرکت کننده ها به صورت گروه های 5 نفره  خانوادگی  از شهرستان های  سراسر ایران است .

تهیه کننده مسابقه «ایران» با تاکید بر اینکه شعار مسابقه ایران از ابتدا ، "ایران را با ایران بشناسید" بوده و هست افزود:  تا امروز که بیش از 130 مسابقه با حضور 1300 شرکت کننده ، پخش شده است همه شرکت کنندگان به اتفاق اظهار می کردند با مطالعه سئوالات مسابقه نکات زیادی در مورد ایران عزیز یاد گرفتیم بنابراین چه  در مسابقه برنده شویم یا نشویم در شناخت بهتر کشورمان  برنده هستیم.

هاشم رضایت با بیان اینکه علاقه مردم به این مسابقه وظیفه ما را برای بالابردن کیفیت مسابقه سنگین تر می کند، افزود: در سال جدید شاهد رقابت های جذاب و متعدد دیگری از هموطنان مان با اجرای سعید شیخ زاده در قاب شبکه یک خواهیم بود.

تهیه کننده مسابقه ایران در پایان با بیان اینکه این برنامه هر روز به جز پنجشنبه ها ساعت 45 : 16 دقیقه پخش و ساعت 30 : 10 روز بعد بازپخش می شود ابراز امیدواری کرد بینندگان شبکه یک در ایام پیش رو هر روز شاهد این برنامه باشند و علاوه بر اینکه از دیدن یک مسابقه پر هیجان و زیبا لذت ببرند اطلاعات خود را در مورد ایران عزیزمان بالا ببرند .

گفتنی است مسابقه «ایران» کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که با تهیه کنندگی هاشم رضایت و اجرای سعید شیخ زاده از شبکه یک پخش می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: