به گزارش برنا، مجله فوربز ثروت خالص کیم کارداشیان را یک میلیارد دلار اعلام کرد که او  از طریق فروش محصولات آرایشی و لباس، به علاوه درآمدهای تلویزیونی، آگهی های تجاری و سرمایه گذاری کسب کرده است.

او اکنون یکی از ۲۷۵۵ نفری است که در فهرست فوربز از میلیاردرهای جهان قرار دارد.

جف بزوس بنیانگذار شرکت آمازون با ۱۷۷ میلیارد دلار دارایی در صدر این فهرست قرار دارد.

آمریکایی های دیگری که نام آنها در یک سال اخیر به این فهرست اضافه شده شامل ویتنی ولف هِرد بنیانگذار اپلیکِیشین بامبل (۱.۳ میلیارد دلار)، تایلر پری فیلمساز (یک میلیارد دلار) و میریام اَدِلسون بیوه شِلدون ادلسون غول صنعت قمار (۳۸.۲ میلیارد) هستند.

کانیه وست شوهر کیم کارداشیان وست (این دو دیگر با هم زندگی نمی کنند) قبلا با ۱.۸ میلیارد دلار دارایی در این فهرست قرار گرفته بود اما کایلی جِنِر خواهر ناتنی کیم کارداشیان در ماه مه گذشته از این فهرست خط خورد چون فوربز ادعا کرد که خانواده او ارزش دارایی های اش را بیش از حد جلوه داده است.

کیم چطور به این موقعیت رسید

به گزارش فوربز ارزش کل دارایی های کیم ۴۰ ساله از ۷۸۰ میلیون دلار در ماه اکتبر به یک میلیارد دلار رسیده است که عمدتا به لطف سهام او در شرکت لوازم آرایشی "کی کی دبلیو بیوتی" و شرکت "اسکیمز" است.

""کی کی دبلیو بیوتی" در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد و "اسکیمز" دو سال قبل وارد عرصه شد.

کیم کارداشیان سال پیش ۲۰ درصد "کِی کِی دبلیو بیوتی" را به قیمت ۲۰۰ میلیون دلار به شرکت عظیم آرایشی "کوتی" فروخت.

تازه ترین کسب و کار او شرکت اسکیمز لباس راحتی عرضه می کند که در دوران دورکاری از خانه موفق بوده است.

کیم کارداشیان در دوران همه گیری کرونا از حضور فعال در شبکه های اجتماعی (۲۱۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و بیش از ۶۹ میلیون دنبال کننده در توئیتر) برای تبلیغ لباس های راحتی استفاده کرده است.

او ابتدا در سال ۲۰۰۷ به عنوان ستاره سریال "پا به پای کارداشیان ها" در کانال "E!" که زندگی واقعی خانواده او را به تصویر می کشید مشهور شد و از آن زمان محبوبیت خود را حفظ کرده است.

بنابه گزارش ها او در ماه فوریه از کانیه وست درخواست طلاق کرد. آنها هفت سال با هم زندگی کرده اند و چهار فرزند دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: