سعید سعدی تهیه کننده در خصوص داستان و ساختار سریال «بچه مهندس 4» به خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا گفت:ساختار سریال «بچه مهندس» نمایشی است که مانند فصول قبل به زندگی جواد جوادی که کاراکتر اصلی است بر می گردد و از زمان کودکی تا کنون درحال پیگیری سیر تکاملی آن در طول کار هستیم.

او در این خصوص که چقدر کار را برای ماه رمضان مناسب می بیند بیان کرد: سریال بچه مهندس کار خاص ماه رمضان نیست و به خاطر وجهه های ارزشی و اخلاقی که در این سریال مشهود است در ماه رمضان به پخش می رسد و به دلیل نوع ساختار و محتوایی که دارد هیچ تناقضی ندارد که در این ماه مبارک پخش شود.

سعید سعدی در این باره که با توجه به افزایش علاقه مخاطبان به شبکه نمایش خانگی چقدر معتقد است که فصل نهایی بچه مهندس بتواند یک سریال موفقی در ماه رمضان باشد  و به ماندگاری برسد اظهار کرد: ما تمام انرژی خود را گذاشته ایم که از نظر محتوا و از نظر اجرا کار را به گونه ای پیش ببریم که بتوانیم نظر مخاطبین را جلب کنیم. به طور کل فصل چهارم این سریال نسبت به سه فصول قبل با تلاش بیشتری ساخته شده و از لحاظ ریتم و ضرب آهنگ و نوع قصه پردازی نیز با دقت زیاد بدان پرداخته شده است.

خبرنگار: یگانه پاکستانی

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: