به گزارش گروه روی خط رسانه‌های برنا، اسحاق خانزادی صداگذار سینما در گفتگویی درباره کارهای جدید خود چنین اطلاع رسانی کرد: سال ۹۹ سه فیلم سینمایی را کار کردم. فیلم اول «لاله» به کارگردانی اسدالله نیک‌نژاد نام دارد. این فیلم یکی از کارهای فنی سینما محسوب می‌شود که صداگذاری آن را انجام دادم و شاید کمتر مخاطبی آن را شنیده باشد.

وی افزود: فیلم دومی که سال گذشته کار کردم «خائن کشی» ساخته مسعود کیمیایی است. این کار داستانش در دهه سی می‌گذرد و از نگاه من یکی از کارهای خوب کیمیایی است. امیدوارم این فیلم بتواند همانند «سرب» خوب بدرخشد.

به گفته وی، «خائن‌کشی» اکثراً در شهرک سینمایی غزالی فیلمبرداری شد و تنها بخش کوچکی از آن در کهریزک جلوی دوربین رفته است. امیر آقایی، سارا بهرامی، پانته آ بهرام، پولاد کیمیایی، اندیشه فولادوند، حمید رضا آذرنگ، سام درخشانی، الهام حمیدی، نرگس محمدی و فرهاد آئیش و با حضور مهران مدیری از دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش آفرینی دارند.

خانزادی توضیح داد: در این فیلم بازی‌های بسیار خوبی را شاهد هستیم به ویژه بازی امیر آقایی و مهران مدیری بسیار چشمگیر است. درباره «خائن‌کشی» باید به فیلمبرداری کار هم اشاره کنم چون به نظرم یکی از اتفاقات خوب سینما رقم خورده است.

این صداگذار پیشکسوت سینما با تاکید بر اینکه در روند تولید فیلم نکات بهداشتی رعایت شد، عنوان کرد: فیلمبرداری «خائن‌کشی» شب عید تمام شد، البته در سرمای شدید شهرک سینمایی غزالی مراقبت‌های پزشکی به گونه‌ای بود که هیچ فردی در ایام تصویربرداری بیمار نشد.

وی درباره فیلم سوم خود نیز چنین اطلاع‌رسانی کرد: «گیج‌گاه» به کارگردانی عادل تبریزی کار دیگری بود که در سال ۹۹ آن را تجربه کردم. در «گیج‌گاه» جمشید هاشم‌پور، حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، فرهاد آییش، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی پور و … بازی کرده اند.

خانزادی در پایان گفت: برای چند کار دیگر مذاکراتی داشته‌ام برای مثال با بهرام بهرامیان حرف‌هایی زده شده است تا در کار جدیدش حضور داشته باشم. چند کار دیگر نیز وجود دارد که به محض قطعی شدن آنها را رسانه‌ای خواهم کرد.

منبع: صبا

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: