اقبال واحدی:

شومن ها در کار اجرا موفق تر هستند /امروزه در هر شغلی کاسبی حرف اول است!

کم تر کسی است که با اقبال واحدی و حضور متفاوتش در برنامه صبح بخیر ایران خاطره نداشته باشد به هر حال او و دیگر مجریان این برنامه صبحگاهی نقش مهمی در ساخت برنامه های صبحگاهی تلویزیون داشته اند و سبک و سیاق کاری شان معمولا نمونه ای بوده است برای جنس اجرای صبحگاهی در تلویزیون اما آیا اجرای برنامه های تلویزیونی می تواند کار هر آرتیستی در حوزه های مختلف هنری باشد آیا اجرا در رسانه ملی یا هر رسانه دیگری تا این حد امری سهل و ممتنع است که این روز ها همه علاقه مند هستند استعداد خودشان را در این حوزه محک بزنند با این مجری با سابقه تلویزیون موضوع را آسیب شناسی کردیم که در ذیل از نظر می گذرانید.

 

چهره و خبر با مهدی امینی خواه؛

با " جزر و مد" و " دگرگونی" به تلویزیون می آیم/فیلمسازی از کرونا به شدت ضربه خورده است/خداروشکر امسال در عرصه سینما و تلویزیون دست پر هستم!

مهدی امینی خواه از آن دست بازیگرانی است که شاید به آنچه حقش بود در سینما و بازیگری نرسید. فیزیک و استایل مناسب و توانمندی های او در بازیگری شاید اگر در مسیر دیگری بیفتد مهدی امینی خواه امروز با کارنامه متفاوت تری مهمان گفت و گوی خبرگزاری برنا می شد. بازیگر فیلم های " چپ دست"، " تلافی"، "شاخه گلی برای عروس" ، " شور عشق" و.... در گفت و گویی با ما از حال و احوال این روزهایش می گوید.

 

حبیب اسماعیلی:

مسئله اصلی سینمای ما امروز قیمت بلیت نیست

حبیب اسماعیلی معتقد است بحث قیمت بلیت‌ سینما در حال حاضر چندان موضوع مهمی برای سینمای کشور نیست و تأکید دارد که درباره بازگشایی سینماها اطلاع‌رسانی مناسبی صورت نگرفت و هنوز اکثریت مردم از بازگشایی سینماها بی خبر هستند.

 

به کارگردانی برزو نیک نژاد؛

«دودکش ۲» به زودی روی آنتن می رود+عکس

تصویربرداری سریال تلویزیونی «دودکش ۲» به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی بعد از روند بهبود شرایط کرونایی طی روزهای آینده آغاز می شود.

 

با اجرای مهران مدیری؛

اولین تیزر فصل پنجم «دورهمی»/ ماجرای فصل جدید چیست؟

اولین تیزر فصل پنجم «دورهمی» با محوریت مسابقه‌ ای عجیب و سخت منتشر شد.

 

سریال یک کارگردان سینمایی برای نمایش خانگی؛

نوبت لیلى روح اله حجازى شد

«نوبت‌لیلی» به کارگردانی روح‌الله حجازی جدیدترین سریال اختصاصی نماوا است که امسال منتشر خواهد شد.

 

همزمان با شب های قدر ؛

علی انصاریان با «سرزده» جایگزین «احضار» می‌شود

سریال «احضار» که در ۲۵ قسمت تهیه شده است، براساس برنامه ریزی قبلی در شب های قدر پخش نمی شود و مینی سریال «سرزده» با بازی علی انصاریان به طور موقت جایگزین آن می شود.

 

معرفی فیلم؛

«یوجیمبو» فیلمی سرگرم‌کننده که منبع الهام آثار متعددی بوده

فیلم سینمایی «یوجیمبو» که به زبان ژاپنی به معنای «محافظ» است یکی از بهترین آثار سینمایی آکیرا کوروساوا به حساب می‌آید که پرفروش‌ترین فیلم این کارگردان در سینمای ژاپن است.

 

افشین سنگ چاپ در گفت و گو با خبرگزاری برنا؛

یک خانواده با چالش های زیاد به «روزهای آبی» پناه آوردند/اهالی هنر هم مانند کادر درمان زحمت کشیدند !

افشین سنگ چاپ بازیگر سینما و تلویزیون که اخیرا سریال لیسانسه ها را روی آنتن داشت در خصوص فعالیت حرفه ای اش در این روز های اخیر با برنا گفت و گو کرد که در ادامه می خوانید.

 

معرفی کتاب؛

«جنگ ترکمن» روایتی از لشکرکشی قشون ایران به مرو برای مقابله با راهزنان و غارتگران ترکمن

سید محمدعلی موسوی جمال‌زاده اصفهانی نویسنده و مترجم معاصر ایرانی است که او را پیشتاز قصّه‌نویسی معاصر، پدر داستان کوتاه در زبان فارسی و آغازگر سبک واقع‌گرایی در ادبیات فارسی می‌دانند. او چند کتاب ارزشمند نیز ترجمه کرده است که «جنگ ترکمن» یکی از این آثار است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: