به گزارش برنا، پیش‌فروش آلبوم کتابِ صوتی «ما عوض بشو نیستیم» با صدای دو خواننده پاپ آرش و مسیح (برادران عدل پرور) آغاز شد. 

این مجموعه آلبوم  کتاب صوتی که برگزیده‌ای از موضوعات روز ادبی جهان در سایت‌های آمازون و نیویورک تایمز در ۲۰۲۰ انتخاب و تهیه شده، به صورت کتاب‌های خلاصه و کوتاه توسط یک تیم مجرب ترجمه است. کتاب‌هایی که این روزها در سطح جهان با متن‌های خیلی خلاصه شده، مورد توجه قرار گرفته‌اند که ترجمه معادل این سبک آلبوم کتاب‌های صوتی در ایران کتابک، خواندنی‌های کوتاه یا کتابچه می‌تواند باشد. 

انتخاب آرش و مسیح برای خوانش این مجموعه به این دلیل بوده که آلبوم «هر شب، هر روز» با صدای این هنرمندان در پایان سال گذشته به عنوان پرفروش‌ترین آلبوم سال ۱۳۹۹ انتخاب شد و پدیدآورندگان آلبوم کتاب صوتی «ما عوض بشو نیستیم» به این جمع‌بندی رسیده‌اند که می‌توانند با حضور این چهره‌ها، مخاطبان متولد دهه ۸۰ و ۹۰ را به شنیدن این آثار ادبی ترغیب نمایند. 

عناوین و خلاصه‌ کتاب‌های مجموعه «ما عوض بشو نیستیم» به شرح ذیل است: 

کتاب «پنجاه جملۀ طلایی برای بازاندیشیِ زندگی» (بهترین جملات کارل گوستاو یونگ)، کتاب «نفس‌های بی‌رمق» (نوشته‌ی دیوید اِکان)، کتاب «ما عوض بشو نیستیم!» (نوشته سامانتا اِربی)، کتاب «دور دنیا در ۸۰ روز» (نوشته‌ی ژول ورن)، کتاب «مادر ترزا، الهام بخش زندگی» (نوشته وایت نورث) و…

پیش فروش آلبوم کتابِ صوتی «ما عوض بشو نیستیم» در سایت itunes. ir آغاز شده و تاریخ رسمی انتشار این اثر ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اعلام شده است.  همچنین انتشارات «نوژین» برای اولین بار در ایران ناشر این اثر و آثار مشابه خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: