به گزارش برنا، «شکرانه» به مناسبت جشن عید سعید فطر با حضور صبا شرافتی بازیگر نقش «روناک» در سریال «نون.خ» و ... ویژه برنامه شاد و مفرحی را در خانه های مخاطبان کرد زبان در شبکه سحر برگزار می کند.

اسعد خوشگوار، تهیه کننده «شکرانه» با اشاره به پخش این ویژه برنامه در چهار شب متوالی گفت: به شکرانه انجام عبادات الهی و تمرین بندگی در ضیافت الهی که به اتمام می رسد، ویژه برنامه ی مفرحی برای مخاطبان کردزبان شبکه سحر تدارک دیده ایم که با پخش آن از روز چهارشنبه 22 اردیبهشت به استقبال عید فطر، جشن بزرگ مسلمانان خواهیم رفت.

خوشگوار افزود: در اولین برنامه «شکرانه» از صهبا شرافتی، بازیگر نقش روناک در سریال پر طرفدار «نون خ» در میان کرد زبانان دعوت شده است و ضمن بررسی تاریخچه فعالیت هنری وی در خصوص نقشش در این مجموعه و بازتاب آن در میان مخاطبان، گفت و گوی صمیمانه ای انجام خواهد شد.

تهیه کننده «شکرانه» همچنین از دعوت، آرمانده خواننده کرمانشاهی، مداح اسلامی از اربیل و فواد پیشوا، خواننده پیشکسوت کردزبان و اجرای ترانه های شاد و مرتبط با مناسبت عید فطر در سه برنامه دیگر «شکرانه» خبر داد و در خصوص معرفی بخش های دیگر برنامه گفت: ارتباط اسکایپی با خانواده های کردزبان از اقشار مختلف جامعه از جمله هنرمندان، پخش گزارش از کردستان عراق و نیز شهرهای مختلف کردنشین ایران در خصوص چگونگی برگزاری مراسم عید فطر در شرایط محدودیت های کرونایی، اجرای مسابقه دارت و یا سوال و جواب به صورت معکوس در قالب طنز با مهمانان برنامه از جمله آیتم های این برنامه است که فضای طنز و سرگرم کننده دارد.

«شکرانه» با اجرای آزاد ابراهیمی و شایسته ابراهیمی، از امشب 22 اردیبهشت تا 25 اردیبشهت هر شب ساعت 22 به مدت 90 دقیقه به طور زنده به روی آنتن کانال کردی شبکه سحر خواهد رفت.

indexععع

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: