به گزارش برنا؛ استودیو شماره 11 برای مناظره های اصلی در نظر گرفته شده است که با مشخص شدن تعداد نامزد ها طرح کلی دکور آن کامل می شود و استودیو شماره 12 برای شبکه 3 و استودیو شماره 13 برای شبکه یک و استودیو شماره 14 برای شبکه 4 مشخص شده است.

 

ااااااا

 طبق قرعه کشی که پس از نهایی شدن اسامی کاندیداها صورت خواهد گرفت، برنامه های مختلف آنها در شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون نیز آغاز خواهد شد. برنامه های قانونی عنوان ویژه برنامه های انتخاباتی رسانه ملی است که با هدف عدالت رسانه ای و بی طرفی تولید و پخش خواهند شد.

در این میان برنامه «گفت و گو با جوانان» برای پخش از شبکه سه سیما تدارک دیده شده است. این برنامه از استودیوی شماره 12 روانه آنتن خواهد شد و هر نامزد بنا بر زمان مشخص شده به اصلی ترین سوالات و چالش های جوانان پاسخ خواهد گفت.در این برنامه 20 جوان با رعایت فاصله در استودیو حضور خواهند داشت.

گفت و گوی نامزدها با دوربین و خطاب به مردم نیز برنامه دیگری است که در آن، نامزد انتخابات به تنهایی و روی یک صندلی می نشیند و سخنان خود را با مردم مطرح می کند.  این برنامه در استودیوی شماره 12 تهیه شده و از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. 

ققققق

 گفت و گوی اقتصادی نامزدها نیز از شبکه 4 سیما پخش خواهد شد و در استودیوی شماره ۱۴ تولید خواهد شد.

همچنین امسال شبکه پنج نیز گفت وگو با نامزدها را پخش خواهد کرد و گفت وگو با ایرانیان خارج از کشور نیز در دستور کار شبکه جهانی جام جم قرار دارد.

علی طلوعی، رئیس مرکز تحقیقات سازمان صداو سیما اعلام کرد:

که 63درصد مردم بعد از آخرین مناظره اعلام کردند که به انتخاب خود رسیده اند. رعایت اخلاق انتخاباتی نیز خط قرمز مناظره های زنده تلویزیونی است و تمام یافته های ما نشان می دهد که مردم در مناظره ها، اخلاق مداری را به عنوان توصیه اصلی خود دارند.

ععععع

نویسنده: پیروز قهرمانی

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: