به گزارش برنا، معصومه آقاجانی، هنرپیشه پیشکسوت و نام آشنای سینما، تئاتر و تلویزیون، مهمان این برنامه از «شما و سحر» بوده و به طور زنده و مستقیم با مخاطبان اردوزبان شبکه سحر گفت و گو خواهد کرد.

شریفیان افزود: ضمن مرور سابقه فعالیت این بازیگر از وی در خصوص ویژگی های شغل بازیگری و تاثیرات آن بر زندگی شخصی اش، نقش های تاثیرگذار، تشریح نقش وی در سریال زمانه به عنوان مادر بهزاد ( که هم اکنون از کانال اردو در حال پخش است)، دلایل مقبولیت فیلم های ایرانی در داخل و خارج از مرزها، دلایل توجه اردوزبانان هند و پاکستان به فیلم و سریال های ایرانی از جمله مباحثی است که مطرح و مهمان به آن پاسخ خواهد داد.

معصومه آقاجانی متولد 25 تیر 1338 در ارومیه ، اولین بار در 31 سالگی با سریال مهر و ماه وارد قاب تلویزیون و سپس در سال 72 با فیلم جاده عشق وارد سینما شد.

 سنگ و شیشه، اشتباه در اشتباه، دبیرستان خضرا، ماجراهای خانه قدیمی، کژدم 33 ، با من بمان، فرستاده ، دور دست ها، چرخ فلک، محکومین، لژیونر، عروس تاریکی، خاک گرم و ... از جمله فیلم هایی است که وی در آن ایفای نقش کرده است.   

شریفیان در خصوص بخش های دیگر این برنامه ترکیبی و زنده گفت: سکانس های دیدنی از نقش های تاثیرگذار معصومه آقاجانی انتخاب و پخش خواهد شد.

 همچنین گفت و گو با مخاطبان به صورت اسکایپ و یا واتس آپ با میهمان برنامه و طرح پرسش، نظر سنجی از مخاطبان در خصوص برنامه های کانال اردوی سحر، موزیک ویدئو و کلیپ های موسیقی از آیتم های دیگر این برنامه ترکیبی است که معصومه شریفیان در آخر به آن اشاره کرد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: