به گزارش برنا، مراسم قرعه کشی زمان پخش برنامه‌ های رادیویی و تلویزیونی نامزدهای انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان تهران صبح امروز به میزبانی شبکه پنج سیما و با حضور سعید اشناب نماینده رسانه ملی در کمیسیون بازرسی تبلیغات انتخابات خبرگان رهبری استان تهران، حجت الاسلام حمید نظری و محمد صدیقی نیا، "نمایندگان دادگستری کل استان تهران در کمیسیون"، دکتر حامد شایان "نماینده شورای نگهبان و هیات نظارت بر انتخابات در کمیسیون"، مصلح عادلی "نماینده استانداری تهران در کمیسیون" و جمعی از نمایندگان نامزدهای پنجمین دوره خبرگان رهبری استان تهران برگزار شد.

 مهندس اشناب مدیر شبکه پنج سیما ضمن خوشامدگویی به حاضران در این مراسم گفت: بیش از سی روز است که ما برنامه ریزی کامل و جامعی درخصوص برنامه تبلیغاتی نامزدهای میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را آغاز کرده ایم و زمانی که نتیجه احراز صلاحیتها مشخص شد، برنامه ریزی برای ضبط برنامه های تبلیغی این عزیزان شروع و بازبینی آن نیز انجام شد.

اشناب افزود: برای هر نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری، 2 نوبت زمان پخش تلویزیونی در شبکه پنج سیما و 2 نوبت زمان پخش رادیویی در رادیو تهران اختصاص داده شده است که در مجموع هر نامزد 4 نوبت زمان پخش دارد.  

وی تاکید کرد: ما سعی کردیم که عادلانه ترین زمان را برای پخش برنامه تبلیغی نامزدهای خبرگان رهبری فراهم نمائیم. به این صورت که اگر پخش اولین برنامه نامزد مجلس خبرگان رهبری در روزهای ابتدایی تبلیغات انتخابات است، پخش دوم آن در روزهای نزدیک به انتخابات باشد.

 بنا بر این گزارش، جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی 16 نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان به ترتیب شماره و زمان پخش در شبکه پنج و رادیو تهران به شرح ذیل می باشد.

 نوبت پخش تلویزیونی شبکه پنج سیما

45 دقیقه بامداد

ساعت 16:15

ساعت 13:30

ساعت 10

روز

تاریخ

 

 

 

 

جمعه

14/3/1400

 

 

 

 

شنبه

15/3/1400

مهدی نیکوی

حمید حوالی شهریاری

حسینعلی سعدی

منصور مظاهری کرونی

یکشنبه

16/3/1400

علی رازینی

حسین ردائی

کاظم سپاسی آشتیانی

علی قریب دوست

دوشنبه

17/3/1400

سیدمحمد واعظ موسوی

رضا محققیان گورتانی

غلام عباس هاشمی

علیرضا اعرافی

سه شنبه

18/3/1400

علی رحمانی فرد

حیدر مصلحی

سیداحمد موسوی وادقانی

رضا محققیان گورتانی

چهارشنبه

19/3/1400

غلام عباس هاشمی

 

 

احمد دانش­زاده مومن

پنجشنبه

20/3/1400

 

 

 

 

جمعه

21/3/1400

 

علیرضا اعرافی

علی رحمانی فرد

حیدر مصلحی

شنبه

22/3/1400

سیداحمد موسوی وادقانی

علی قریب دوست

سیدمحمد واعظ موسوی

حسین ردائی

یکشنبه

23/3/1400

کاظم سپاسی آشتیانی

منصور مظاهری کرونی

علی رازینی

حمید حوالی شهریاری

دوشنبه

24/3/1400

حسینعلی سعدی

احمد دانش­زاده مومن

مهدی نیکوی

 

سه شنبه

25/3/1400

 

 

 

 

چهارشنبه

26/3/1400

 

 

نوبت پخش رادیویی،  شبکه رادیویی تهران

ساعت 23:30

ساعت 22

ساعت 20

ساعت 15:40

روز

تاریخ

 

 

 

 

جمعه

14/3/1400

 

 

 

 

شنبه

15/3/1400

علی قریب دوست

منصور مظاهری کرونی

سید احمدموسوی وادقانی

حسینعلی سعدی

یکشنبه

16/3/1400

رضا محققیان گورتانی

علیرضا اعرافی

سیدمحمد واعظ موسوی

علی رازینی

دوشنبه

17/3/1400

علی رحمانی فرد

کاظم سپاسی آشتیای

غلام عباس هاشمی

حسین ردائی

سه شنبه

18/3/1400

حسین ردائی

سید احمد موسوی وادقانی

حیدر مصلحی

حمید حوالی شهریاری

چهارشنبه

19/3/1400

احمد دانش­زاده مومن

مهدی نیکوی

احمد دانش زاده مومن

مهدی نیکوی

پنجشنبه

20/3/1400

 

 

 

 

جمعه

21/3/1400

سیدمحمد واعظ موسوی

حمید حوالی شهریاری

کاظم سپاسی آشتیانی

علی رحمانی فرد

شنبه

22/3/1400

حسینعلی سعدی

علی رازینی

علیرضا اعرافی

منصور مظاهری کرونی

یکشنبه

23/3/1400

حیدر مصلحی

غلام عباس هاشمی

رضا محققیان گورتانی

علی قریب دوست

دوشنبه

24/3/1400

 

 

 

 

سه شنبه

25/3/1400

 

 

 

 

چهارشنبه

26/3/1400

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: