به گزارش برنا، برنامه «سینما آی‌فیلم» در طول برگزاری سی و هشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس سینمایی چارسو حضور داشت و ویژه برنامه ای را برای مخاطبان این شبکه در دوقسمت مجزا تدارک دید.

دومین قسمت از این ویژه برنامه به گزارش کاملی از مراسم اختتامیه و گفت و گو با دبیر و معاون جشنواره، نقد و بررسی فیلم‌های برگزیده و گفت و گو با فیلمسازان، منتقدان و اهالی رسانه پرداخته است.

در این ویژه برنامه ضمن گفت وگو با محمدمهدی عسگرپور، امیر اسفندیاری، شادمهر راستین، رضا کیانیان و میترا حجار، گفت و گو با کاوه مظاهری کارگردان فیلم «بوتاکس»، سوسن پرور بازیگر،علیرضا صمدی کارگردان فیلم «صحنه زنی»، پیام احمدی نیا بازیگر، رضا مهدی زاده طراح صحنه، عادل تبریزی کارگردان فیلم «گیجگاه»، بهرنگ علوی بازیگر، احمد بهرامی کارگردان فیلم «دشت خاموش»، مهدیه نساج بازیگر، احسان عبدی پور کارگردان فیلم«میجر»، فروغ قجابگلی بازیگر، تی یام یابنده فیلمساز ومدرس و احسان طهماسبی منتقد را شاهد هستیم.

سی‌و‌هشتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر، از ۵ تا ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ به دبیری محمدمهدی عسگرپور در تهران برگزار شد.

«سینما آی‌فیلم» به چهار زبان فارسی، فارسی دری، انگلیسی و عربی روی آنتن می رود.

دومین قسمت از ویژه برنامه «سینما آی‌فیلم» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی عطا جاوید و اجرای حسام فروتن، امشب ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه آی‌فیلم فارسی پخش می‌شود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: