به گزارش برنا؛ اولین قسمت از برنامه تلویزیونی «دست خط» ویژه انتخابات، ۱۶خرداد ساعت 19 با حضور سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری روی آنتن شبکه پنج سیما رفت. برنامه دوم دستخط روز چهارشنبه ۱۹خرداد ماه میزبان محسن مهرعلیزاده دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود. همچنین در سومین قسمت از این برنامه، پنجشنبه ۲۰ خرداد ماه "علیرضا زاکانی" دیگر کاندیدای ریاست جهموری مهمان شبکه پنج سیما خواهد شد. چهارمین قسمت از برنامه دستخط، روز یکشنبه ۲۳ خردادماه به سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی اختصاص دارد و پنجمین قسمت این برنامه نیز، روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه با حضور عبدالناصر همتی دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری تقدیم نگاه مخاطبان خواهد شد. در دو قسمت پایانی برنامه دستخط شاهد حضور محسن رضایی میرقائد در روز سه شنبه ۲۵ خرداد و سعید جلیلی در روز چهارشنبه 26 خرداد خواهیم بود.

این ویژه برنامه در روزهای یاد شده راس ساعت 19 از شبکه پنج سیما پخش و بازپخش آن  15 دقیقه بامداد از شبکه خبر تماشایی خواهد شد.  

یادآور می شود با عنایت به پخش ویژه برنامه انتخاباتی دستخط در روز های 19 و 20 خرداد ماه راس ساعت 19 بازپخش سریال روزهای آبی در ساعت 17:45 تقدیم نگاه مخاطبان می شود و برنامه به خانه بر می گردیم نیز به مدت 60 دقیقه برای همراهان همیشگی این برنامه روی آنتن خواهد ر فت.

گفتنی است پخش برنامه‌های تبلیغاتی 16 نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری استان تهران نیز از روز 16 خرداد ماه شروع شده است. به برنامه تبلیغی این نامزدهای 2 نوبت زمان پخش تلویزیونی در شبکه پنج سیما و 2 نوبت زمان پخش رادیویی در رادیو تهران اختصاص داده شده است که در مجموع هر نامزد 4 نوبت زمان پخش دارد. برنامه تبلیغی این کاندیداها هر روز در ساعت های ۱۰، 13:30، ۱۶:۱۵ و ۴۵ دقیقه بامداد در جدول پخش شبکه پنج سیما جانمایی شده است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: