به گزارش برنا؛ در این برنامه تلاش می‌شود چیدمان منزل با حداقل هزینه، بدون تخریب فضا و با استفاده از نمادهای ایرانی به مخاطب آموزش داده شود تا فضای خانه به محیط دلچسب‌تر و آرامش‌بخش‌تری به لحاظ بصری تبدیل شود.

استفاده از خط‌ نوشته‌های ایرانی، نمادهای اصیل سنتی، رنگ‌های ریشه‌دار در هنر ایرانی، صنایع دستی، نحوه چیدمان مبتنی بر هماهنگی عناصر مورد استفاده در دکوراسیون به جای استفاده از نوشته‌های لاتین و برندهای بیگانه از جمله مواردی است که در این برنامه دنبال می‌شود.

همچنین عدم تقلید بی پایه در استفاده از عناصر و یا رنگ‌هایی که برای مدت زمان کوتاهی مد می‌شوند و یا اجتناب از خرید وسایل تجملاتی و پرحجم در آپارتمان‌های کوچک امروزی به ویژه در انتخاب جهیزیه نوعروسان از جمله مواردی است که در برنامه «خانه زیبای من» دنبال می‌شود.

 در این برنامه تیم برنامه‌ساز با توجه به فراخوان داده شده به منازل افراد متقاضی می‌رود و با نگاهی دوباره به وسایل قدیمی که بلااستفاده بوده‌‌اند، استفاده از فضاهای پرتی یا مرمت برخی وسایلی که نیاز به بازسازی دارند از آنها در چیدمان منازل استفاده می‌کند.

«خانه زیبای من» کاریست از گروه خانواده شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی بهاره امینی که پنجشنبه و جمعه ساعت 11:00 روانه آنتن می شود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: