به گزارش برنا؛ فیلم «در آن سوی در» برگرفته از کتاب «نامه به کودکی که هرگز زاده نشد» اثر اوریانا فالاچی و تحت تاثیر آهنگ فلیچیتا است. فیلمی کوتاه که در آن بخشی از زندگی شیدا و فرهاد به تصویر کشیده و در آن به موضوعاتی پرداخته می‌شود که بسیاری از زوج ها با آن دست به گریبان هستند.

رسول حسینی در این اثر تلاش دارد کشمکش میان زن داستان با خود، همسرش، من‌هایش و جنین درونش را روایت کند. این اثرآماده شده است تا در جشنواره‌های داخل و خارج از کشور به نمایش در آید.

دستیار کارگردانی، تدوین، صدابرداری و صداگذاری بسیاری از فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند در کارنامه هنری این کارگردان جوان و خوش ذوق به چشم می‌خورد. او از حاصل تجربه چندین سال فعالیت خود در این اثر بهره برده است.

لیلا رسولی و رضا بطحایی در این فیلم کوتاه ایفای نقش می‌کنند. همچنین سایر عوامل این اثر مانی ثابت ایمان به عنوان مشاور پروژه، حمید نیک فرجام دستیارکارگردان و برنامه ریز، ناهید نوروزی منشی صحنه، علیرضا صالحی نژاد فیلمبردار و فرشاد مرادیان و مهدی بیگی به عنوان دستیار فیلمبردار، حبیب محمدی و آرش گودرزی صدابرداران، رسول حسینی تدوین، صداگذاری و تهیه کننده و نوید بیک زاده عکاس هستند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: