به گزارش برنا، در این حکم آمده است: «به موجب این حکم جنابعالی به عنوان دبیر دومین جشنواره فیلم، عکس و پوستر صنعت بیمه منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در راه پیشبرد اهداف شرکت بیمه کوثر، تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهبری حکیمانه فرمانده کل قوا بیش از پیش موفق و موید باشید».

 این جشنواره قرار است با اهدافی چون: توجه به جایگاه رشد صنعت بیمه در توسعه و پیشرفت‌ کشور، ایجاد فضایی مناسب و تاثیرگذار برای ارائه راهکارهای زندگی بهتر، بهبود وضع رفاهی، اقتصادی و ترقی سطح زندگی شهروندان به کمک صنعت بیمه، تشویق و تقدیر از پدیدآورندگان آثار فرهنگی و هنری مرتبط با بیمه، دی ماه سالجاری در تهران برگزار شود.

محمد یاراحمدی کارشناس کارگردانی سینما از دانشگاه هنر تهران و کارشناس ارشد گرافیک از دانشگاه شاهد است.

سی سال تجربه در زمینه طراحی و گرافیک، عضویت در ستاد اجرایی جشنواره‌های معتبر سینمایی، عضویت در گروه‌های داوری جشنواره‌های مختلف فرهنگی و هنری و سینمایی، سردبیری و مدیریت هنری چندین کتاب و کاتالوگ جشنواره، درخشش در جشنواره های گوناگون داخلی و برپایی نمایشگاه های متعدد انفرادی پوستر و تایپوگرافی در داخل کشور و همچنین در کشورهای فرانسه ، کره جنوبی، قزاقستان و... از جمله فعالیت‌های وی بوده است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: