به گزارش برنا؛ رادیو فرهنگ ، نشست مشترک ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر مجلس شورای اسلامی را  امروز دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ از  محل سالن اجلاس سران به طور مستقیم با عنوان « صدای معروف» روانه آنتن می کند. نشست مشترک ستاد امر به معروف  و نهی از منکر کشور و فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شودو رادیو فرهنگ در برنامه « صدای معروف» آن را پوشش رسانه ای می‌دهد.

در این نشست که با هدف گسترش همکاری، هم‌افزایی طرفین و به منظور آسیب‌شناسی و تعیین راهبرد‌های کلان در حوزه فریضتین امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود، آیت‌الله صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، سیدمحمدصالح هاشمی گلپایگانی دبیر و معاونان و مدیران این ستاد و همچنین ۱۲۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عضو فراکسیون امر به معروف و نهی از منکر حضور خواهند داشت.

این نشست از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز و به مدت ۵ ساعت ادامه خواهد داشت.

علاقه مندان می توانند این مراسم را عنوان « صدای معروف» روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز یا موج‌ای ام ردیف ۵۸۵ کیلوهرتز از  رادیو فرهنگ دنبال کنند همچنین این برنامه در سامانه و آرشیو زمانی رادیو در سراسر جهان قابل شنیدن و دریافت است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: