به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ سایت بین‌المللی «فوتسال پلنت» در پایان هر سال میلادی، برترین‌های بخش‌های مختلف فوتسال جهان را معرفی می‌کند. این سایت نامزدهای برترین داوران فوتسال جهان در سال ۲۰۲۱ را معرفی کرد که نام گلاره ناظمی از ایران در این فهرست دیده می‌شود. ناظمی در سال ۲۰۲۱ در جام جهانی لیتوانی قضاوت کرد و در تیم داوری دیدار فینال بین پرتغال و آرژانتین نیز حضور داشت.

برنامه «ایراندخت» کاری از گروه مسابقات رادیو ورزش در برنامه امروز خود میزبان گلاره ناظمی نامزد برترین داور فوتسال جهان است و با او در خصوص کسب این عنوان صحبت می‌کند.

معصومه کیانی در بسته گزارشی خود در حاشیه لیگبرتر آب‎های آرام در دریاچه آزادی با مهسا مجللی سرمربی تیم ملی قایقرانی بانوان درباره این لیگ و تمرینات تیم گفتگو می‌کند.

همچنین پرنیان مددی با نگاهی به صفحات مجازی بانوان ورزشکار دنیا، صفحات و شبکه‌های اجتماعی ورزشکاران مختلفی را بررسی می‌کند.

برنامه «ایراندخت» به تهیه کنندگی رقیه آقازاده، گویندگی زهرا محمودوند، گزارشگری معصومه کیانی و پرنیان مددی امروز ۲۰ دی ماه از ساعت ۱۴:۳۰ به مدت ۳۰ دقیقه از رادیو ورزش موج اف ام ردیف ۹۲ مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: