عذرخواهی کارگردان سریال نیسان آبی از استقلالی ها/نمی دانستم منظور از تیم دسته سومی استقلال است/ در سکانس مربوط به سحر قریشی اسم طارمی را حذف کردیم!

منوچهر هادی کارگردان سینما که سریال "نیسان آبی" را درحال پخش از شبکه نمایش خانگی دارد از هواداران تیم استقلال عذرخواهی کرد و تاکید کرد که موقع ضبط این سکانس من به عنوان کارگردان اصلا متوجه موضوع نشدم و نمی دانستم منظور از تیمی که در دسته سوم حضور داشته، استقلال است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ منوچهر هادی کارگردان سینما از هواداران تیم استقلال عذرخواهی کرد و گفت:  واقعیت این است که موقع ضبط این سکانس من به عنوان کارگردان اصلا متوجه موضوع نشدم و نمی دانستم منظور از تیمی که در دسته سوم حضور داشته، استقلال است.

خیلی از هواداران استقلال در صفحه شخصی ام به من اعتراض کردند. یکسری ها واقعا محترمانه انتقاد کردند که من از همین جا اعلام می کنم بابت این اتفاق متاسفم و از آن ها عذرخواهی می کنم.

واقعیت این است که وقتی آن سکانس مهدی طارمی را گرفتیم، چون مهدی از دوستان بسیار خوب من است، شخصا به او زنگ زدم تا نظرش را جویا شوم. مهدی به من گفت اگر این سکانس فیلمبرداری نشده لطفا حذفش کنید.

او گفت اگر فیلمبرداری انجام شده و امکان حذف وجود ندارد، مشکلی نیست. ما هم چون این سکانس را گرفته بودیم امکان حذف آن را نداشتیم، مجبور شدیم موقع گفتن اسم مهدی طارمی آن را بی صدا کنیم. 

انتهای پیام//

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فرهنگ و هنر

    اخبار برگزیده