اجرای تئاتر خیابانی با محوریت دفاع مقدس

اجرای تئاتر خیابانی با محوریت دفاع مقدس

اجرای نمایش‌های خیابانی مقابل در ورودی تالارهای موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به یک ایستگاه فرهنگی تبدیل شده و نسل جوان و نوجوان ارتباط خوبی با این نمایش ها برقرار کرده است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ این موزه همچون سالهای گذشته در ایام نوروز با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری میزبان بازدیدکنندگان است که یکی از این برنامه‌ها به همت معاونت فرهنگی، اجراهای متعدد تئاتر خیابانی در محل پل آزادی است.

حمیدرضا صفار مسئول اجرایی ویژه برنامه همایش تئاتر خیابانی، گفت: در ایام نوروز در فضای باز موزه از تاریخ دوم تا یازدهم فروردین از ساعت ۱۳ الی۱۸ گروه‌های نمایشی به اجرای برنامه‌هایی با موضوعات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می‌پردازند.

وی ادامه داد: اغلب هنروران این گروه‌ها از دانشجوها و فعالان عرصه تئاتر و نمایش هستند که نمایشنامه هایی را با نگاهی به مقوله عید نوروز در دوران جنگ تحمیلی به جهت ایجاد فضایی شاد و مفرح برای مردم عزیز اجرا می کنند.

صفار با اشاره به جذابیت تئاتر خیابانی برای مخاطبان موزه افزود: این اجراها که در مقابل در ورودی تالارهای موزه انجام می شود به یک ایستگاه فرهنگی تبدیل شده و نسل جوان و نوجوان ارتباط خوبی با این نمایش ها برقرار کرده است.

وی در پایان با اشاره به اهمیت و اثرگذاری تئاتر خیابانی اظهار امیدواری کرد که با همت مسئولان موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس این اتفاق فرهنگی در طول سال نیز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام//

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

مهمترین اخبار

آخرین اخبار فرهنگ و هنر

اخبار برگزیده