به گزارش خبرگزاری برنا، حسین کندری کارگردان فیلم «اینجا کسی نمی میرد» در توضیح آ خرین مراحل فنی این فیلم سینمایی گفت: صداگذاری این فیلم توسط محمود موسوی نژاد انجام شده و ساخت موسیقی این فیلم سینمایی نیز توسط مهدی پناهی در حال انجام است.

این کارگردان با اشاره به سازبندی موسیقی این فیلم گفت: آهنگساز جوان فیلم ما ایده های خوبی برای ساخت موسیقی داشت و از ارکستر زهی بهره برده که انتخاب بسیار مناسبی با توجه به موضوع و فضای فیلم بوده است.

وی با اشاره به ترکیب بازیگران این فیلم سینمایی عنوان کرد: تمامی بازیگران این فیلم سینمایی سابقه تئاتر دارند و همگی تلاش کردند از تجربیات خود برای نزدیک شدن به نقش بهره ببرند. به عنوان مثال رضا بهبودی که از بازیگران خوب تئاتر است در نقش خود به خوبی ظاهر شده و در طول فیلمبرداری ایده های بکری برای بازی داشت. هومن سیدی، بهار کاتوزی و مهدی حسینی نیا هر یک در نقش های خود بازی های چشمگیری ارائه کردند.

این کارگردان جوان در پایان خاطرنشان کرد: این فیلم در ابتدا پروانه ساخت ویدیویی داشت و با توجه به شرایط فیلمنامه که باید در فصل خاصی فیلمبرداری می شد و زمان کافی برای دریافت پروانه سینمایی نداشتیم آن را با پروانه ساخت ویدیویی تولید کردیم و فیلم متقاضی شرکت در بخش هنر و تجربه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر است.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «اینجا کسی نمی میرد» چنین آمده است: یه بچه خوش خوابی بود که هر جا ولش می کردن می خوابید. یه بار خودش فهمید که خوابه...زور زد که داد بزنه، نتونست.

حسین کندری مدیر فیلمبرداری، بابک قائم تدوین، محمود موسوی نژاد طراحی و ترکیب صدا، مهدی پناهی آهنگساز، میرشجاع گراکوئی صدابردار، امیر حسین دوانی طراح صحنه، ندا نصر طراح لباس، محمد قومی طراح چهره پردازی، صادق زنگه فیلمبردار، حمید رضا بابابیگی مشاور فیلمنامه، رکسانا نیک پور چهره پرداز، سحر طرزی عکاس، منصوره بسمل مشاور رسانه ای و احسان ملازاده جلوه های ویژه کامپیوتری از دیگر عوامل این فیلم سینمایی هستند.