به گزارش خبرگزاری برنا، در دومین روز اجراهای بیستمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی 9 نمایش در مرکز تئاتر مولوی، سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران، تالا حافظ، تماشاخانه هنر، تئاترشهر، کافه هاستل کورین و دانشگاه سوره به اجرا در می‌آید.


در مرکز تئاتر مولوی نمایش قضیه (تک سانس) نوشته و کاری از : سجاد امیر مجاهدی ساعت 17 در سالن اصلی و نمایش «یک مساوی چهار» نوشته و کاری از یاور دره زمی در دو ساعت 16 و 18 در سالن کوچک اجرا می‌شود. همچنین این سالن در همین روز از ساعت 18 تا 21 میزبان نمایش «نادیدنی» به کارگردانی سید جعفر حجازی در بخش تجربه های اجرا خواهد بود.


در سالن استاد انتظامی نمایش «تلورانس، یک اپرای صابونی» به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی طی دو ساعت 18:30 و 21 به اجرا در می‌آید.

در تالار حافظ نمایش « با-زی-با » نوشته و کاری از علیرضا اجلی در ساعت 17:30 و 19:30 روی صحنه می‌روند.

در تماشاخانه هنر نمایش « آبی» نوشته و کاری از : اردوان انتظاری ساعت 15 و 17 اجرا خواهد شد. همچنین کارگاه تمرین اجرا ساعت 15 و 17 در پلاتو تئاترشهر برپا است. نمایش «عبود» به کارگردانی سپیده فلاح فر ساعت 18:30 در کافه هاستل کورین اجرا می‌شود.

نمایش «رستم و سهراب» به کارگردانی کارگردان: سید امیر ابراهیم زاده ساعت 15 ، 16 و 17 نیز در بخش تجربه های اجرا، در دانشگاه سوره اجرا می‌شود. بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران از 15 تا 23 اردیبهشت ماه به دبیری مهدی گمار برگزار می‌شود.