فصل جدید برنامه «خندوانه» درحالیکه بسیاری از مخاطبین تلویزیون انتظارش را می کشیدند با آغاز ماه رمضان روی آنتن شبکه نسیم رفت و البته با هوشمندی مدیران تلویزیون به خصوص شبکه نسیم طوری برنامه ریزی شد که این برنامۀ خوش کارنامۀ شبکه نسیم بدون همزمانی با سریال های مرسوم ماه رمضان در زمانی مناسب پخش شود.

برنامه «خندوانه» جزو برنامه های پر مخاطب تلویزیون در یکی دو سال اخیر محسوب می شود که نه تنها در بالا بردن میزان مخاطب تلویزیون مؤثر بوده که توانسته است تا حدودی همراه با برنامه «دورهمی» بخشی از بار اقتصادی شبکه را به دوش بکشد. به هر حال رامبد جوان خیلی خوب می داند چگونه بایستی یک اسپانسر را در برنامه اش ماندگار کند و البته اوضاع اقتصادی پروژه اش را در اوج نگه دارد تا در روزگاری که وضعیت مالی تلویزیون در وخامت ملموسی به سر می برد کارش به ناکجاآباد نکشد.

اما رامبد جوان فراموش نکند که این برنامه جدا از وجوه اقتصادی مناسبش برنده تفکر و خلاقیت او در ساخت یک برنامه جذاب و نو است.

آقای رامبد جوان!

این برنامه حاصل فکر نو تو در برنامه سازی تلویزیونی است، حاصل خلاقیت تو در فاصله گرفتن از فرمول های تکراری برنامه سازی در رسانه ملی است. مخاطب تلویزیون تو را به عنوان یک برنامه ساز خلاق و صاحب هوش برنامه سازی حتی با محدودیت های موجود می شناسد، پس شک نکن امروز به انتظار یک اتفاق نو پای فصل جدید برنامه ات می نشیند و توقع تکرار را ندارد.

«خندوانه»‌ی تو امروز حرف جدیدی برای گفتن ندارد. لطفا به سمت مسیری که خودت قبلا باز کرده ای نرو، تمام افرادی که امروز مدیون برنامه و تفکر تو هستند می توانند کمک حال فصل جدید باشند، اما «خندوانه» مخاطبش را عادت داده است به نوآوری، نه تکرار گذشته‌ای که مدتی نیست  از آن می گذرد.

با نگاهی دلسوزانه باید بگوییم «خندوانه» را رها نکن، برنامه ات برایت عادی نشود، «خندوانه» به روزمرگی نرسد، چرا که تو تمام شدنی نیستی اگر تفکرات دیگری چون مباحث اقتصادی و ... تمرکزت را از بین نبرد.

برنامه «خندوانه» در اوج می ماند اگر رامبد بخواهد، او نباید در رقابت با خودش ببازد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: