به گزارش خبرگزاری برنا، پیکر بهرام شفیع صبح امروز پنجشنبه ۱۲ مهر با حضور سیدحسن خمینی، دکتر علی عسگری رییس صداوسبما، عادل فردوسی پور، جواد خیابانی و مزدک میرزایی و جمع دیگری از اهالی ورزش و اجرای تلویزیونی از مسجد بلال صداوسیما به سمت خانه ابدی تشییع شد.

جواد خیابانی که مجری این مراسم بود با بغض و اشک گفت: نمی خواستم این طوری ببینمت. همه ما از این مرد خاطره داریم و بالبخند و قهقهه اش به ما روحیه می داد. اصلا برنامه ورزش و مردم یعنی؛ آقای شفیع!

جواد طبسی‌نژاد (گوینده و گزارشگر اسبق خبر‌های ورزشی) هم در ادامه گفت: زمانی که او را می‌دیدیم با او کری‌خوانی داشتیم. او طرفدار سرخ پوشان بود. همیشه لبخند و بذله‌گویی را در برنامه‌هایش داشت.

او افزود: آدم‌ها را باید در سفر شناخت. ما در سال ۱۹۹۴ از سمت صداوسیما برای بازی‌های آسیایی اعزام شدیم و با یکدیگر همسفر بودیم. من بهرام شفیع را در سفر شناختم. او فردی فوق‌العاده و دوست داشتنی بود.

پیکر آن مرحوم در امامزاده حمیده خاتون و جعفر (علیهما السلام) باغ فیض آرام خواهد گرفت. همچنین، مراسم ختم مرحوم بهرام شفیع روز جمعه از ساعت ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۳۰ در مسجد بلال صداوسیما برگزار‌ می‌شود.

مرحوم بهرام شفیع بعداز ظهر سه‌شنبه (۱۷ مهرماه) در سن ۶۲ سالگی در بیمارستان بهمن تهران دار فانی را وداع گفت.

 

خیابانی ادامه داد: او هنوز زنده است و ما از خاکیم و به خاک بر می گردیم، اما روح بهرام شفیع زنده است و پرواز کرده و جسمش باقی مانده است.

در ادامه دکتر پورحسین درباره مرحوم شفیع گفت: آمدیم یکی از چهره های برجسته ورزشی را بدرقه کنیم. مرگ پایان زندگی نیست و یاد و خاطره او باقی می ماند و او از فتوت و جوانمردی صحبت کرد. در روایات امده است اگر چهل نفر از یک نفر به نیکی یاد کند، جای او در بهشت است. او به جای هزار چهل نفر بود. 

پورحسین یادآوری کرد: او پهلوان عرصه اجراست. خداوند روح بزرگ استاد بهرام شفیع را قرین رحمت کند.

پس از آن اسکویی گوینده ورزشی نیز گفت: بهرام یک دوست و رفیق بود و هیچ کینه ای نداشت. من با او سفر رفتم و خیلی مهربان و رفیق بود.

در ادامه بیژن خراسانی نیز عنوان کرد: بهرام شفیع  انسان بسیار خوش قلب و خالی از کینه بود. عاشق ورزش بود و دوست نداشت ورزش درگیر مشکلات باشد. او همه تجربیات زندگی خود را به جوانان منتقل می کرد. از همه شما سپاسگزارام و امیدوارم روحش قرین آرامش باشد.