داریوش اسدزاده، هنرمند پیشکسوت بازیگری، این روزها در بستر بیماری است و بسیاری از خانواده سینما و تلویزیون نگران حال او هستند. خبرگزاری برنا برای این چهره نامدار عرصه بازیگری آرزوی سلامتی دارد و بی‌شک او یکی از چهره‌های این هفته خبرگزاری برنا خواهد بود.

مهدی یراحی را بخشیدند تا این خواننده پرطرفدار در اجرایی متفاوت دوباره به صحنه برگشته و رکورد بزند.

نمایش «عاشقانه‌های خیابان» با بازی رضا یزدانی، سیما تیرانداز، ژاله صامتی و الهام پاوه‌نژاد به یکباره از روی صحنه برداشته شد تا یکی از اتفاقات عجیب هفته گذشته برای این چهره‌های عرصه هنر نمایش رقم بخورد.

نوید محمدزاده که این روزها ستاره های سینما را جا گذاشته است و خود به عنوان یک استار در سینما می درخشد این هفته به عنوان پولسازترین بازیگر سینما معرفی شد. درحالی که محمدرضا گلزار، مهران مدیری و پژمان جمشیدی رتبه های دیگر را به خود اختصاص دادند.

از سریال «گاندو» و حواشی اش که بگذریم شاهد بازی متفاوت و خاص پیام دهکردی در نقش «جیسون رضائیان» جاسوس آمریکایی بودیم که او را به دیگر چهره این هفته تبدیل کرد. پیام دهکردی در ایفای این نقش مشخصا با تبحر و خلاقیت ویژه ای ظاهر شده است. شخصیتی گاه تیپیکال که برای حفظ راکوردش در یک سریال تلویزیونی حتما کار راحتی نداشته است.

سفر مهتاب کرامتی به سرزمین ایفل و حضور در مراسم شوی لباس جورجیو آرمانی با سر و شکلی متفاوت، هفته گذشته در فضای مجازی پیچید تا او هم یکی از چهره های خبرساز رسانه ها باشد.

شهاب این روزهای سینمای ایران با بهروز وثوقی همکاری جدیدی را کلید زده که یکی از اتفاقات جالب و جذاب در عرصه هنر محسوب می شود. به هرحال بهروز وثوقی یکی از چهره‌های تکرار نشدنی عرصه بازیگری در سینمای ایران محسوب می‌شود که همکاری اش با شهاب حسینی که در یکی دوسال اخیر شیوه فعالیتش در سینما را تغییر داده است می تواند در نوع خودش جالب و جذاب باشد.