سریال «ستایش» با کلی سر و صدا و جذب مخاطب در شبکه سه سیما بالاخره به نقطه پایانی رسید. این سریال تلویزیونی بی‌تردید یکی از پرمخاطب‌ترین مجموعه‌های تلویزیونی محسوب می‌شود که در فصل سوم هم مخاطب بسیاری را به تلویزیون جذب کرد. نکته جالب اینکه سریال «ستایش» در فصل سوم از چند وجه قابل نقد و بررسی بود که اتفاقا در نشست خبری این سریال نیز مورد توجه خبرنگاران و سازندگان این مجموعه قرار گرفت. نرگس محمدی بی تردید هرآنچه امروز در مقام یک بازیگر دارد مدیون این مجموعه تلویزیونی پرمخاطب است که حتی با گاف‌های فراوان مخاطبش را جلب کرد و البته باید گفت داریوش ارجمند نیز از این مجموعه تلویزیونی در مصاحبه‌هایش مفصل دفاع کرد و حتی معتقد بود بایستی برای این سریال تلویزیونی دو جلد کتاب نوشته شود. تقدیر ارجمند از سعید مطلبی نویسنده این مجموعه تلویزیونی هم جزو اخبار پربازدید هفته گذشته بود.

در حواشی نشست خبری  سریال «ستایش» داریوش ارجمند از علاقه‌اش برای ایفای نقش حضرت ابوالفضل (ع) گفت و حسرت این مسئله را خورد که ایفای نقش این حضرت دیگر از سن و سال من گذشته است.

یکی از نکات عجیب انتشار اخبار در رسانه های غیراستاندارد که این روزها متاسفانه با دست به دست شدن در فضای مجازی بازدید زیادی هم می خورد، شایعه درست کردن برای هنرمندان مختلف است که نه تنها این رفتار خبری دور از اخلاق است که به لحاظ حرفه ای نیز قابل دفاع نیست. متاسفانه برخی از رسانه‌های بی‌اعتبار اقدام به شایعه‌سازی برای زندگی اولین کارگردان زن سینمای ایران شهلا ریاحی نمودند که فرزند این هنرمند پیشکسوت با در اختیار قرار دادن یادداشتی به تنها روزنامه سینمایی کشور (بانی فیلم) شایعه درگذشت شهلا ریاحی را تکذیب و اعلام کرد عزیز خانوم سریال‌های تلویزیون در سلامت کامل به سر می برد.

نوید محمدزاده و سعید روستایی در جشنواره فیلم توکیو با «متری شیش و نیم» درخشیدند و افتخارات این فیلم سینمایی را دوچندان کردند. قطعا او یکی از چهره‌های این هفته خبرگزاری برنا بود.

مهران مدیری برگشت. این خبر بسیاری از طرفداران این هنرمند طناز تلویزیون و سینما را خرسند کرده است. قطعا مدیری با شرط و شروطی از مدیران سیما بازگشته است و قرار نیست در روزهایی که کشور نیازمند آرامش است با نقدها و شوخی‌ها و کنایه‌هایش هرچه می‌خواهد بگوید، به هرحال مدیری یکی از سردمداران طناز در رسانه ملی است که در به چالش کشیدن و نقد مسائل مختلف از جمله سیاسی، اجتماعی و... تبحر خاصی دارد اما با این اوصاف او بایستی سلایق شخصی خود و تیم نویسنده اش را سرفصل برنامه پرمخاطب «دورهمی» نکند تا این مجموعه تلویزیونی به سلامت روی آنتن شبکه نسیم باقی بماند. به هرحال مدیری سرمایه رسانه است و نیاز است تا او را آنطور که باید و شاید حفط کنیم. این تعامل دوسویه به نفع مثلث تلویزیون، مدیری و مخاطبان است.

علیرضا قربانی و همایون شجریان انتشار آلبوم‌شان را از 19 آبان ماه به 21 آبان به تعویق انداختند. امیدواریم این بدقولی باعث نشود طرفداران این دو خواننده صاحب سبک و پرطرفدار سنتی رنجیده خاطر شوند.

محسن چاوشی هم با «بی‌نام» در راه است و قرار است با آلبوم متفاوتش طرفدارانش را سوپرایز کند. شنیده ها حاکی از این است که محسن چاوشی در این آلبوم و در چند تراک شیوه جدیدی را ارائه داده است که قطعا می تواند طرفداران او را راضی کند.

بیژن علی‌محمدی، دوبلور و گوینده پیشکسوت سینمای ایران که در کارنامه اش آثاری چون سریال «امام علی(ع)»، «معمای شاه»، «روز واقعه» و... دیده می‌شود سه شنبه این هفته دارفانی را وداع گفت تا خانواده دوبله عزادار این هنرمند خوش صدا شوند. خبرگزاری برنا به خانواده این هنرمند فقید و اهالی دوبله سینما و تلویزیون درگذشت بیژن علی‌محمدی را  تسلیت می گوید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: